Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 Nieograniczona sztuczka XP, która zepsuła grę


Gracze Fortnite zawsze szukają sposobów na zdobycie dużej ilości XP. XP jest niezwykle ważne dzięki nowej mechanice przepustki bitewnej, która pozwala graczom odblokowywać przedmioty i przechodzić do następnej strony z nagrodami. To jest powód, dla którego tak wiele osób grało w tryb Impostors w grze, ponieważ był to znacznie lepsze źródło XP, dopóki Epic Games nie wzmocniło poziomów XP w dwóch trybach. Jednak jeden gracz wcześniej znalazł sposób na zdobycie nieograniczonej liczby PD.


Gracz Fortnite znalazł ogromną sztuczkę XP

Aby ta dość genialna sztuczka zadziałała, gracze musieli mieć co najmniej dwie osoby w swojej drużynie i musieli wylądować w Apres Ski (na górze w pobliżu Misty Meadows) i porozmawiać z Fabio Sparklemane. Fabio daje graczom serię zadań, która jest ważna dla tej sztuczki.

Jeden gracz musiał wjeżdżać na tyrolkę, podczas gdy inni rozmawiali z Fabio. Zaakceptowanie jego linii zadań, co oznaczało posiadanie wolnego miejsca lub usunięcie innego zadania, aby zrobić miejsce, nagrodziłoby graczy kilkoma XP. Rozmowa z postacią i zaakceptowanie linii zadań dałoby graczom około 2700 XP.

Linia zadań Fabio Sparklemane była przedmiotem tej usterki XP (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Linia zadań Fabio Sparklemane była przedmiotem tej usterki XP (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Gracze mogą wtedy usunąć serię zadań Fabio Sparklemane i otrzymać ją ponownie. Można to robić wielokrotnie i stale nagradzać ich PD za zaakceptowanie linii zadań. Robili to tyle razy, ile mogli, zanim burza ostatecznie ich wyeliminowała.

Problem został rozwiązany, a Linia zadań Fabio Sparklemane została ponownie włączona. https://t.co/3LtGffnX46

Niestety, ta sztuczka XP została już załatana i nie jest już dostępna. Epic Games stara się, aby gracze Fortnite grali w rzeczywistą grę, aby zdobywać PD. Dlatego tak wiele razy zwiększali poziomy XP w niektórych trybach gry. Dziwna usterka była niezwykle przydatna dla każdego, kto był w stanie ją wykorzystać w tamtym momencie, ale teraz została naprawiona.

Niedawno zaktualizowaliśmy wspólne zadania, aby nagradzać więcej PD. Nowe wartości: ⬜ Zwykłe: 2500 XP
? Niezwykłe: 2650 XP
? Rzadko: 2750 XP
? Epicka: 2900 XP
? Legendarny: 3750 XP
https://t.co/VmWxqEHlMP

Gracze będą musieli dalej szlifować to w trybie Battle Royale lub znaleźć inną metodę szybkiego zdobywania XP. Jednak na razie wydaje się, że nie ma żadnej prawdziwej metody szybkiego zwiększania sumy XP, ale ktoś z pewnością wkrótce znajdzie coś takiego.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=273388D2A35D4EAE876E7FDFAFF063FB&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-chapter-2-season-8-unlimited-xp-trick-broke-game&c=2567382939457317505&mkt=fr-fr