Fortnite Rozdział 1 w tym roku? Wyjaśnienie plotek

Przeżyj ponownie wspomnienia z pierwszego rozdziału Fortnite!

Czy Fortnite Rozdział 1 powróci za kilka miesięcy?

Salty Springs, bardzo popularna lokalizacja na pierwszej mapie Fortnite, pojawiła się w filmie Avengers: Endgame. W tej scenie Korg gra w Fortnite Battle Royale i odwiedza Salty Springs z grafiką i interfejsem Rozdziału 1. Ponieważ akcja filmu rozgrywa się w 2023 roku, wielu graczy Fortnite wierzy, że oryginalny Rozdział może powrócić.

Epic Games i Marvel współpracowały już wcześniej kilka razy, dostarczając fantastyczne przedmioty kosmetyczne do Fortnite. Chociaż możliwy jest powrót oryginalnego rozdziału pod koniec roku, Epic jeszcze niczego nie potwierdził.

Szansa na nostalgiczny powrót

Co ciekawe, twórca gier wideo prawdopodobnie planuje wypuścić Fortnite Chapter 5 już za kilka miesięcy. Dodatkowo bieżący sezon gry Battle Royale posiada wehikuł czasu, którego nostalgiczni fani potrzebują, aby cofnąć się w czasie.

Oczekuje się, że następny sezon Fortnite będzie najkrótszy w historii. Potem nikt nie wie, co się stanie. Epic Games ma jednak doskonałą okazję, aby przywrócić oryginalny rozdział Fortnite. Na oficjalne potwierdzenie będziecie musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: www.videogamer.com