Fortnite Rozdział 1 w tym roku? Plotka wyjaśniona

Fortnite Rozdział 1 wywarł niezatarte wrażenie na graczach i wielu z niecierpliwością wyczekuje jego powrotu. Podczas gdy utalentowani twórcy odtworzyli Rozdział 1 w trybie kreatywnym, fani tęsknią za rzeczywistością. W tym artykule zbadamy możliwość powrotu oryginalnego rozdziału Fortnite.

Czy Fortnite Rozdział 1 powróci?

Salty Springs, ukochana lokalizacja na oryginalnej mapie Fortnite, pojawiła się w popularnym filmie Avengers: Koniec gry. W filmie postać Korg grała w Fortnite Battle Royale na mapie z Rozdziału 1. To doprowadziło wielu graczy do wiary, że pierwszy rozdział może powrócić, ponieważ akcja filmu rozgrywa się w 2023 roku.

Epic Games i Marvel współpracowały już wcześniej wielokrotnie, wprowadzając do Fortnite niesamowite przedmioty kosmetyczne. Chociaż istnieje szansa, że ​​oryginalny rozdział powróci do końca roku, Epic jeszcze niczego nie potwierdził.

Co ciekawe, deweloper ma wypuścić Fortnite Chapter 5 w nadchodzących miesiącach. Co więcej, bieżący sezon gry zawiera wehikuł czasu, który pozwala graczom cofnąć się w czasie. Stanowi to dla Epic Games idealną okazję do przywrócenia oryginalnego rozdziału. Będziemy jednak musieli poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Źródło: www.bing.com