Fortnite rozdaje 1500 V-dolców wybranym graczom po zwariowaniu Derby Dynamo


Derby Dynamo Challenge Pack to epicki pakiet wyzwań w Fortnite Battle Royale, który można kupić w sklepie w grze za około 12 USD. Ten pakiet nie był dostępny w sklepie za V-dolce.

Zawierał skórkę Derby Dynamo, towarzyszący jej zestaw wyzwań, emotkę „Freewheeling” i ozdobę na plecy. Ostatnio gracze, którzy go kupili, otrzymali 1500 V-dolców, ponieważ Epic Games popełniło błąd z pakietem.

Gracze mieli do wykonania 30 wyzwań, łącznie 1500 V-dolców. Jednak gdy gracze postanowili je ukończyć, nie było ich tam. Gracze zakładali, że będą to codzienne wyzwania lub być może zadania z kartami dziurkowanymi i że po ukończeniu 30 wyzwań otrzymają nagrodę. Tak się jednak nie stało, co skłoniło Epic do przyjrzenia się problemowi.

Zdajemy sobie sprawę, że wyzwania Dynamo Derby nie pojawiają się w zakładce Quests & Punchcards graczy.

Powiadomimy o tym problemie, gdy będziemy mieć więcej informacji. https://t.co/V16K8jQ2S2


Fortnite wysyła graczom 1500 V-dolców za błąd Dynamo Derby

Po tym, jak Fortnite zaczął się tym zajmować, nadal nie było rozwiązania dla graczy. Nie było żadnych wyzwań i wyglądało na to, że nie mieli szczęścia i po prostu zapłacili 12 USD za skórkę i plecy. Jednak zaledwie dwie godziny później FortniteStatus ponownie opublikował informacje dotyczące rozwiązania lub jego braku. Wygląda na to, że mimo wszystko postanowili nie próbować tego naprawiać.

W związku z tym problemem będziemy automatycznie wypełniać zadania Derby Dynamo dla wszystkich graczy, których to dotyczy. https://t.co/iLkzFIcmiO

Następnie gracze, którzy kupili pakiet, otrzymali 1500 V-dolców bez ukończenia żadnych wyzwań. Zamiast próbować poprawnie wdrożyć wyzwania Derby Dynamo, Fortnite zdecydowało się zrezygnować z naprawiania zadań i dać V-Bucks wybranym graczom za darmo. Tylko gracze, którzy kupili Derby Dynamo Pack, otrzymają darmowe V-dolce.

1500 V-dolców to kwota, którą otrzymają gracze Fortnite, którzy kupili Derby Dynamo (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
1500 V-dolców to kwota, którą otrzymają gracze Fortnite, którzy kupili Derby Dynamo (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Jest to prawdopodobnie idealny scenariusz dla graczy Fortnite, ponieważ prawdopodobnie woleliby natychmiast zdobyć V-Bucks, zamiast szlifować 30 unikalnych wyzwań. Po tym fiasku twórcy Fortnite mogą zachować szczególną ostrożność przy wydawaniu przyszłych aktualizacji.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5EADCF1B09A4405A9243113241193834&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-giving-1500-v-bucks-select-players-following-derby-dynamo-goof-up&c=3265284708862053178&mkt=fr-fr