Fortnite: rozczarowanie graczy po poważnych zmianach w Kevin the Cube

Sezon Fortnite OG: Powrót Kevina Kostki

Kultowa kostka Kevina powraca do Fortnite dzięki sezonowi OG, ale gracze są rozczarowani, ponieważ kultowej postaci brakuje kluczowej funkcji na wyspie. Oto, o czym mówią fani Fortnite.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 5, lepiej znany jako Fortnite OG, świętuje jedne z najlepszych sezonów w historii Battle Royale. Gracze mogą przemieszczać się po wyspach, aby cieszyć się mapą OG wraz z klasyczną bronią, powracającymi pojazdami i nie tylko. Sezon pełen nostalgii pobił już rekordy w momencie premiery i nie wygląda na to, żeby miał w najbliższym czasie zwolnić.

Aktualizacja z 9 listopada zwiększyła liczbę broni i przedmiotów, przywracając kluczowe przedmioty z sezonów 6 i 7 Rozdziału 1. Dodatkowo firma Epic Games przywróciła Kevina Kostkę, ale nie wszyscy gracze są zadowoleni z jego powrotu.

Brakująca funkcja Kevina Kostki

Kostkę, która odegrała ważną rolę w różnych porach roku w Rozdziale 1, można zobaczyć w Loot Lake, ale fani Fortnite szybko dostrzegli z nią duży problem. „Kevin nie wchodzi już w interakcję z odtwarzaczem” – napisał użytkownik Reddita „-N0obmaster69”. Na ich nagraniu gracz kilka razy strzela do Kostki Kevina, ale nic się nie dzieje. Zagorzali fani pamiętają, że uderzył w nich piorun, gdy zaatakowali Kevina w Rozdziale 1.

Chociaż wielu graczy jest rozczarowanych faktem, że Kevin the Cube nie wchodzi w żadną interakcję z graczem w Fortnite OG, nikt nie wie, czy jest to celowy błąd, czy też można go naprawić później.

Reakcje i teorie graczy

Z drugiej strony inna grupa fanów Fortnite uważa, że ​​jest to zamierzone. „Teoria: to nie jest oryginalna oś czasu” – skomentował jeden z użytkowników Reddita. „Dlatego niektóre rzeczy na mapie i skórkach fuzyjnych są inne” – wyjaśnił inny użytkownik, odnosząc się do odnowionych skórek Przepustki Bitewnej.

Nie wiadomo, czy jest to usterka, czy część głównego planu Epic Games na sezon OG. W międzyczasie wykorzystajcie sezon jak najlepiej, sprawdzając wszystkie dostępne cotygodniowe zadania i najlepsze miejsca do lądowania w tym sezonie.

Źródło: www.charlieintel.com