„Fortnite” robi się świąteczny z trzema nowymi zimowymi skórkami


Fortnite wprowadził kilka zupełnie nowych skórek o tematyce świątecznej, wraz z wydaniem pierwszego rozdziału rozdziału 3, aby uczcić sezon świąteczny.

Ogłoszone dzisiaj (6 grudnia) w nowym tweecie, Epic Games ujawniło kilka nowych skórek, które zostały dodane do gry Fortnite sklep z przedmiotami przed Bożym Narodzeniem.

Zestawy, Grimbles i Slushy Soldier to skórki, które można teraz kupić w ItemShopie. Bundles to bałwan, który nosi świąteczny golf i cylinder, a na piersi ma przypięte marchewki jako amunicję. Grimbles to bożonarodzeniowy elf, a Slushy Soldier to biały miś z różowym szalikiem. Każda skórka to najprawdopodobniej około 1000 Vbucksów, Fortnite waluta w grze, oparta na cenach poprzednich skórek.

Wraz z nowymi skórkami zimowymi, Fortnite Oficjalnie rozpoczął się rozdział 3 sezonu 1, w którym cała wyspa i mapa zostały odwrócone do góry nogami, dodając nowe lokalizacje do odkrycia. Oprócz biegania i szybowania po mapie, gracze będą teraz mogli ślizgać się po powierzchniach, trzymając broń z dala od innych nowych opcji walki.

Rozdział 3 dodał także przyjaznego sąsiedztwa Spider-Mana w przepustce bojowej sezonu 1, która zawiera kombinezon Spidey do odblokowania, a także dwa dodatkowe warianty.

W przepustce bojowej pojawi się również strażnik o imieniu The Foundation, który niedawno został ujawniony jako Dwayne „The Rock” Johnson.

Gdzie indziej pojawia się również Rozdział 3 z potwierdzeniem, że cała gra została teraz przeniesiona na Unreal Engine 5 – najnowszą wersję technologii graficznej Epic Games. Oznacza to, że gracze powinni oczekiwać, że ich gra nie tylko będzie wyglądać lepiej, ale także będzie działać lepiej, oferując jednocześnie lepsze efekty i więcej szczegółów.

W innych wiadomościach streamer YouTube Valkyrae wyraził swoją frustrację z powodu „przerażających” widzów, którzy konsekwentnie ją seksualizują i powstrzymują ją przed tworzeniem treści z dala od gier, mówiąc: „Są naprawdę przerażający ludzie i są ludzie, którzy specjalnie stworzyli Reddit tylko po to, żeby mówić naprawdę obrzydliwie o moich zdjęciach na Instagramie”.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DBA90277418344C3ACFCFAB0E3700DC9&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-is-getting-festive-with-three-new-winter-skins-3112522&c=17188134193150596781&mkt=fr-fr