„Fortnite” robi crossover z „League of Legends”


ten League of Legends mistrz Jinx zaraz wpadnie Fortnite w ramach nowej współpracy.


© Dostarczone przez For The Win


Aby uczcić nadchodzące wydanie Tajemna, serial animowany Netflix oparty na League of Legends, Jinx przechodzi do Fortnite. To pierwszy raz a League of Legends champion pojawił się w grze innej niż Riot, więc jest to scenariusz typu „idź do domu”. Steve Allison, wiceprezes i dyrektor generalny sklepu Epic Games, miał do powiedzenia tylko dobre rzeczy o Riot.

„Riot Games to jeden z najlepszych na świecie deweloperów i twórców przełomowych serii rozrywkowych” – powiedziała Allison w komunikacie prasowym. „Cieszymy się, że zdecydowali się na współpracę z nami, aby udostępnić swoje tytuły milionom nowych graczy za pośrednictwem Epic Games Store”.

Jinx dostała krzykliwe Fortnite jej własny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Sama Jinx będzie rzucać Fortnite item shop 4 listopada o 20:00 EDT wraz z kilkoma przedmiotami w stylu Jinx, w tym:

Ładowanie...

Błąd ładowania

Tajemny strój Jinx Miażdżyciel Pow Pow Kilof Spryskiwacz Jinx Marzenie Jinx Plecak Małpy Plac zabaw (instrumentalny) Lobby Tor Siejący spustoszenie Ekran ładowania Katchoo! Ekran ładowania

To był dość pracowity czas dla Riot. W październiku w grach Runeterry pojawił się nowy szczyt graczy, w który zagrało ponad 600 milionów osób League of Legends sąsiednie tytuły. Ten Fortnite współpraca wydaje się być stycznie powiązana z trwającym właśnie wydarzeniem RiotX Arcane. Mam przez to na myśli, że to wszystko otacza Tajemne uwolnienie. Ciekawe, czy Netflix będzie miał Wiedźmińska uderzyć tym. Myślę, że dowiemy się, kiedy wyjdzie 6 listopada!

Pismopl Kyle Campbell w imieniu GLHF.

JESZCZE:

„Rogue Company Epic Pack” jest dostępny za darmo w Epic Games Store w przyszłym tygodniu

Podział szans na mistrzostwa NASCAR dla ostatnich 4 kierowców w Phoenix

Lorenzo’s Locks Week 9: Bengale, Patrioci i Kardynałowie przygotowani do pokrycia rozprzestrzeniania się

Cenna reakcja małej dziewczynki po oczekiwaniu większej ryby

Aaron Rodgers musi zostać zawieszony, ale NFL prawdopodobnie nie będzie miał odwagi tego zrobić

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5D504ED9162748E4A352D5BB0AD8DA54&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fnews%2Ftechnology%2Ffortnite-is-doing-a-crossover-with-league-of-legends%2Far-AAQkiuY&c=1531039939453310214&mkt=fr-fr