Fortnite Reload: udany tryb stały z nowymi funkcjami i możliwością współpracy

Dziś interesuje nas niespodziewana niespodzianka w postaci Fortnite Reload. Firma Epic Games ogłosiła nowy mini Battle Royale na kilka godzin przed wprowadzeniem aktualizacji 30.20. Powracając graczy na nową mapę z rozdziału 1, Fortnite Reload natychmiast zachwycił graczy, a eksplorowało ją ponad milion graczy jednocześnie. Ale czy Fortnite Reload jest trybem stałym, czy jest to tryb LTM, który wkrótce opuści grę?

Obiecujące wskaźniki

Z tego, co zaobserwowaliśmy do tej pory, Fortnite Reload wydaje się być trybem stałym, ponieważ Epic Games nie ogłosiło żadnej daty zakończenia tego trybu i nie nazwało go trybem LTM, jak miało to miejsce w przypadku innych trybów, takich jak 50 na 50, Food Fight , a podłoga to lawa. Mamy nadzieję, że w przyszłości do gry dodamy więcej trybów LTM, ponieważ były one bardzo popularne w pierwszym rozdziale.

Oczekiwany rozwój

Nowa mapa nosi również nazwę „Iteracja” – tak samo nazywa się pierwsza mapa Fortnite OG z 2023 roku. Sugeruje to, że mapa będzie ewoluować z biegiem czasu, być może w oparciu o przyszłe sezony lub nawet więcej innych rozdziałów. Niektóre mityczne i egzotyczne bronie z rozdziałów 2 i 3 będą dostępne w Fortnite Reload, wskazując kultowe lokalizacje, takie jak Agencja i Rekin. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Epic Games poradzi sobie z tym nowym trybem.

Aktualizacja pełna treści

Oprócz nowego trybu Fortnite Reload, aktualizacja 30.20 zawiera mnóstwo treści, w tym wydarzenie na żywo Metalliki, podczas którego gracze mogą posłuchać kilku najpopularniejszych piosenek ikony metalu. Na 19 lipca planowana jest także nowa współpraca z Piratami z Karaibów.

Źródło: www.bing.com