Fortnite Reload: stały czy po prostu tymczasowy tryb gry? Wszystkie informacje

Fortnite Reload przywraca wrażenia OG z dodatkowym akcentem. Ale czy Reload jest trybem stałym, czy dostępnym tylko przez ograniczony czas? Oto, co powinieneś wiedzieć.

Fortnite Reload: odświeżające doświadczenie z nutą nostalgii

Fortnite Reload w Rozdziale 5, Sezon 3 dodał świeże, ale nostalgiczne doświadczenie poza zwykłymi trybami Battle Royale. Tilted Towers, Retail Row i inne początkowe punkty POI wreszcie wróciły do ​​gry wraz z kilkoma klasycznymi broniami OG.

Oprócz tych dodatków przerobiono także grafikę – przypominającą wygląd początków Fortnite. Jednak tym, co naprawdę odróżnia ten tryb od Battle Royale w sezonie OG Fortnite, jest mechanika ponownego uruchamiania.

Fortnite Reload: potencjalnie stały tryb gry

Dzięki mniejszej mapie i krótszym czasom odradzania się gry zwykle działają szybciej, co sprawia wrażenie zupełnie innego doświadczenia niż tryby Zero Build i Battle Royale – a gracze to uwielbiają. Ale czy tryb będzie trwały? A może to po prostu kolejny LTM?

Epic Games nie potwierdziło jeszcze, czy Reload jest stałym trybem gry, ale biorąc pod uwagę opinie graczy i fakt, że tryb ten zdołał wyprzedzić inne pod względem konkurencyjnych graczy, prawdopodobne jest, że nie zniknie. Zawsze jednak lepiej nie mieć zbyt wielu złudzeń, dopóki nie pojawią się oficjalne wieści.

Możliwość zobaczenia Fortnite Reload pozostanie

To powiedziawszy, patrząc na sposób traktowania tego trybu, zawsze istnieje szansa, że ​​może on stać się trwały. Kiedy po raz pierwszy wypuszczono Fortnite Reload, tryb był ograniczony tylko do drużyn, co spowodowało, że niektórzy gracze byli sfrustrowani, ponieważ nie mieli wystarczającej liczby znajomych, z którymi mogliby grać.

Nic nie przebije zabawy ze znajomymi i wspólnego uzgadniania sposobu zdobycia nagród Fortnite Reload. Aby nikt nie poczuł się pominięty, firma Epic Games wysłuchała opinii i niedawno dodała do tego trybu duety i tria.

Poza tym dobrze znany przeciek iFireMonkey ujawnił również w poście X, że Junk Rifts i BRUTE (Mech) znajdują się „w plikach przeładowania Fortnite”. Co jeszcze bardziej zwiększa prawdopodobieństwo, że tryb się utrzyma, ponieważ wydaje się, że Epic planuje wspierać i aktualizować Reload o dalsze dodatki.

Ostatecznie, choć to tylko spekulacja, prawdopodobne jest, że Fortnite Reload pozostanie na stałe. Przecież w przeciwieństwie do Fortnite OG – który jest powiązany z całym minisezonem – Reload to odrębny tryb gry, podobnie jak LEGO Fortnite i Festival, który nie ma wpływu na główne tryby Battle Royale.

Źródło: www.bing.com