Fortnite Reload: nowy, stały tryb z odświeżoną mapą z Rozdziału 1

Fortnite Reload, czyli nowa niespodzianka od Epic Games, została ogłoszona na krótko przed udostępnieniem aktualizacji 30.20. Ta mini gra Battle Royale przenosi graczy z powrotem na nową mapę z rozdziału 1 i odniosła już ogromny sukces, badając ją jednocześnie ponad milion graczy. Ale czy Fortnite Reload jest trybem stałym, czy jest to LTAM, który wkrótce opuści grę?

Fortnite Reload: tryb stały

Z wszystkiego, co widzieliśmy do tej pory, Fortnite Reload wydaje się być trybem stałym, ponieważ Epic Games nie określiło daty zakończenia tego trybu i nie oznaczyło go jako LTAM, jak już informowaliśmy tryby takie jak 50v50, Food Fight i Floor Is Lava. Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy więcej LTAM-ów zintegrowanych z grą, były świetną zabawą w czasach Rozdziału 1.

Nowa mapa nosi również nazwę kodową „Iteration” – taką samą nazwę nadano pierwszej mapie OG Fortnite w 2023 roku, co sugeruje, że możemy spodziewać się ewolucji mapy z biegiem czasu, co może obejmować przyszłe sezony, a nawet inne rozdziały. Niektóre mityczne i egzotyczne bronie z rozdziałów 2 i 3 pojawią się w Fortnite Reload, więc możemy zobaczyć również ikony POI, takie jak Agencja i Rekin. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Epic Games poradzi sobie z tym trybem.

Aktualizacja 30.20: dodatkowa zawartość

Oprócz nowego trybu Fortnite Reload, aktualizacja 30.20 jest wypełniona zawartością, w tym wydarzeniem na żywo Metalliki, podczas którego gracze zobaczą wiele hitów metalowego zespołu. Na 19 lipca planowana jest także nowa współpraca z Piratami z Karaibów.

Źródło: www.bing.com