Fortnite Reload: nowy, stały tryb Battle Royale, który stał się hitem

Fortnite Reload, najnowsza niespodziewana aktualizacja Epic Games, została uruchomiona tuż przed udostępnieniem aktualizacji 30.20. Ta nowa mini bitwa Royale przenosi graczy z powrotem do nowej wersji mapy z rozdziału 1 i odniosła już ogromny sukces, wypróbowując ją ponad milion jednoczesnych graczy.

Fortnite Reload: tryb stały czy LTM?

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, Fortnite Reload wydaje się być trybem stałym, ponieważ Epic Games nie podało daty zakończenia tego trybu ani nie określiło go jako trybu LTM, jak to widzieliśmy w przypadku innych trybów jako 50 na 50, Walka o jedzenie i Podłoga to lawa. Mamy nadzieję, że pewnego dnia do gry trafi więcej trybów LTM, ponieważ w Rozdziale 1 sprawiały mnóstwo frajdy.

Nowa mapa nosi również nazwę kodową „Iteration” – taką samą nazwę nadano pierwszej mapie OG Fortnite z 2023 roku, co sugeruje, że mapa będzie ewoluować z biegiem czasu, a inspiracje będą pochodzić z przyszłych sezonów, a nawet innych rozdziałów. Niektóre mityczne i egzotyczne przedmioty z rozdziałów 2 i 3 pojawią się w Fortnite Reload, więc możemy zobaczyć również kultowe POI, takie jak Agencja i Rekin. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Epic Games poradzi sobie z tym trybem.

Pozostała zawartość aktualizacji 30.20

Oprócz nowego trybu Fortnite Reload, aktualizacja 30.20 jest wypełniona zawartością, w tym wydarzeniem na żywo Metalliki, które umożliwi graczom poznanie wielu kultowych utworów metalowego zespołu. Na 19 lipca planowana jest także nowa współpraca z Piratami z Karaibów.

Źródło: www.bing.com