Fortnite Reload: Epic Games po raz kolejny uwodzi swoją społeczność

Fortnite Reload: Epic Games zaskakuje fanów eksplozją przeszłości

Epic Games spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem gry Fortnite Reload

Epic Games w dalszym ciągu stara się zadowolić całą swoją społeczność, mimo że niektórzy gracze nie są zadowoleni z obecnego stanu gry. Fortnite Reload to odpowiedź na ciągłe prośby fanów o przywrócenie wersji OG gry.

Chociaż ten tryb nie jest dokładnie OG, jest najbliższy graczom, a wyniki i reakcje są w przeważającej mierze pozytywne ze strony wszystkich fanów tego tytułu. Nawet w tym trybie pozostaje kilka pisanek, wywołując nostalgię u najbardziej oddanych zwolenników, którzy grają od początku.

Nowy sposób na ponowne zapoznanie się z tytułem hardkorowymi graczami

W zeszłym roku studio zatwierdziło tzw. OG, czyli tryb, w którym gra powróciła do oryginalnej mechaniki bez pojazdów i ze znacznie starszą bronią. To zdawało się zadowolić niemal całą społeczność, która miała nadzieję, że Epic Games zaimplementuje tryb pozwalający na konsekwentne wybieranie tego typu rozgrywki. Po tym nie było żadnych dalszych wiadomości, ale wydaje się, że niedawna premiera Fortnite Reload przez studio zachwyciła fanów czymś podobnym do tego, czym było OG.

W tym konkretnym trybie mapa jest znacznie mniejsza i była dostępna w pierwszym rozdziale gry. Dotyczy to między innymi kultowych miejsc, takich jak Risky Reels. Odbiór w mediach społecznościowych jest w przeważającej mierze pozytywny, a gracze oklaskują inicjatywę studia, szczególnie na platformach takich jak X. Odkryli nawet, że w nowym trybie nadal są obecne poprzednie pisanki, co nostalgicznych graczy jest bardzo zadowoleni.

Inną popularną lokalizacją na tej ograniczonej mapie jest Retail Row, w którym znajduje się dobrze znane jajko wielkanocne, za pomocą którego gracze mogą cofnąć czas. Ze swojej strony Fortnite w dalszym ciągu udowadnia, że ​​będzie to miejsce, w którym każdy gracz będzie mógł się dobrze bawić, stając się swego rodzaju metaświatem pełnym atrakcji do zaangażowania. Gracze mają niezliczone możliwości wypróbowania dowolnego rodzaju rozgrywki w ramach tego bardzo wszechstronnego tytułu.

Epic Games ma nadzieję, że w nadchodzących latach programiści będą nadal tworzyć gry lub doświadczenia w Fortnite, dzięki narzędziom dostarczonym przez Unreal Engine 5. Przyszłość tej gry nie ma granic, a poziom jej realizmu i współpracy będzie nadal osiągał zupełnie nowy poziom wysokości. Firma przewiduje to przy każdej nowej współpracy i umowie, którą zawiera z dużą firmą.

Co sądzisz o tej nowej modzie? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.bing.com