Fortnite Reload: Duety i Tria już wkrótce

Nadchodząca aktualizacja trybu przeładowania Fortnite

Tweet z ImPeQu sugeruje, że duety i tria wkrótce pojawią się w trybie przeładowania Fortnite. Reload, nowy tryb gry w Fortnite, zawiera mniejszą mapę z ikonicznymi lokalizacjami i 40 graczami walczącymi na niej. Gracze Fortnite będą musieli poczekać na oficjalną aktualizację, aby dowiedzieć się, kiedy dokładnie trio i duet zostaną dodane do Reload.

Możliwe pojawienie się duetów i trio w trybie przeładowania Fortnite

Według nowej plotki lobby Duo i Trio trafi do trybu przeładowania w Fortnite. Jest to następstwem krytyki ze strony społeczności dotyczącej trybu, który wcześniej był zarezerwowany dla drużyn. Wczytaj ponownie to nowy tryb gry w Fortnite, więc dodatki i zmiany będą dostępne już wkrótce.

Nowe podejście do Battle Royale dzięki Reload

Reload to nowy tryb gry wprowadzony do Fortnite w trzecim sezonie Rozdziału 5. W Reload gracze rywalizują o Królewskie Zwycięstwo na mapie mniejszej niż zwykły tryb Battle Royale. Na tej mniejszej mapie gracze walczą w dziewięciu klasycznych lokalizacjach Fortnite, w tym w Tilted Towers, Pleasant Park i Retail Row. Zamiast zwykłych 100 w trybie Battle Royale na mapę przybywa 40 graczy, którzy zbierają łupy w kultowych punktach orientacyjnych, by ostatecznie pozostać ostatnią drużyną na świecie.

Pomimo dodania duetów i trio do interfejsu API trybów gry, minie jeszcze trochę czasu, zanim gracze będą mogli zarejestrować się w tych trybach. Playlisty dla Duetów i Trio nie znajdują się jeszcze w plikach gry, jedynie w API. Oznacza to, że Duo i Trio nie można dodać do Reload, dopóki firma Epic nie wyda aktualizacji zawierającej je w plikach. Mimo że obsługa duetów i trio zostanie jeszcze co najmniej dostępna, gracze Fortnite nadal będą mogli cieszyć się trybem Squad Reload.

Tryb przeładowania: nowa innowacja od Fortnite

Nie jest jeszcze jasne, czy Reload pozostanie na stałe, ale jeśli przyciągnie wielu graczy w pierwszych dniach, ma duże szanse na utrzymanie mocy. I jak dotąd fani wydają się kochać Reload. Jako połączenie oryginalnego Fortnite i trybu gry zespołowej, ma dużą szansę wywrzeć wpływ na społeczność Fortnite. Gracze mogą już teraz zanurzyć się w wodzie i walczyć w kultowych lokalizacjach Fortnite, aby zdobyć doładowanie Victory Royale.

Źródło: gamerant.com