Fortnite Redditor buduje mapę sezonu 8 z gliny


Społeczność Fortnite jest podekscytowana wydaniem Rozdziału 3, które odbędzie się w kilka dni po zakończeniu wydarzenia na żywo w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 dzisiaj. Królowa Sześcianu jest gotowa wyzwolić swój gniew na wyspie Fortnite i szerzyć zepsucie daleko i szeroko, aby całkowicie je zniszczyć. Oczekuje się, że dr Slone będzie walczył i powstrzymał Królową Sześcianu, ale niewiele można zrobić przeciwko Królowej Ostatniej Rzeczywistości.

Wraz z rozdziałem 3 oczekuje się wprowadzenia nowej mapy. Fan Fortnite złożył najlepszy hołd mapie rozdziału 2 sezonu 8, tworząc mapę z gliny. Chociaż wciąż jest wiele do zrobienia, Redditor opublikował postępy, które poczynił do tej pory, ku podziwu społeczności.


Projektant map Clay Fortnite przedstawia koncepcje mapy z rozdziału 3 sezonu 1

Fan Fortnite stojący za tym glinianym projektem nazywa się na Reddicie pjoterjestem. Mapa Rozdziału 2 sezonu 8 nie jest jego pierwszym przedsięwzięciem w projektowaniu map Fortnite. Pjoterjestem stworzył koncepcję mapy Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 po uwzględnieniu wszystkich wielu przecieków.

Mapy są najpierw wyrabiane z gliny, a następnie malowane. Zbiorniki wodne wykonane są z żywicy o niebieskim zabarwieniu. Kreacje wyglądają bardzo oryginalnie i chociaż istnieje duża szansa, że ​​oryginalna mapa z rozdziału 3 sezonu 1 będzie wyglądać zupełnie inaczej, widzom pjoterjestem spodobało się to, co zobaczyli w jego koncepcji mapy Fortnite, rozdział 3.

Twórca obiecał również, że stworzy więcej map z rozdziału 3, w tym z sezonu 2 w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Jednak społeczność Fortnite z pewnością pokochałaby, gdyby pjoterjestem stworzył glinianą mapę obecnego stanu mapy Rozdziału 2 ze wszystkimi korupcją, Sideways i Convergence POI. To byłoby stworzenie do zobaczenia.


Edytowane przez Sandeep Banerjee


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=54F72FA6ABF34CF18084AB1D82DA1BC9&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-redditor-builds-season-8-map-clay&c=15632109066007216755&mkt=fr-fr