Fortnite przywraca Mechy w ich najpotężniejszej formie w historii


Dataminers odkryli, że Mechy wracają do Fortnite, ale w lepszej formie, niż były znane. Mechy zyskały straszną reputację w 2019 roku, kiedy po raz ostatni zostały dodane do gry.

W 2019 Fortnite dodał BRUTE, ale społeczność wpadła w szał nowym dodatkiem. To było niezwykle niezbalansowane i całkowicie zrujnowało zabawę w battle royale.

Mechy z ostatniej chwili wracają do Fortnite, ale będziemy musieli zostać głosowani, co myślisz, przeciwko mechom, przeciwko którym będziemy głosować Myślę, że głównie to miecz, ale mam nadzieję, że nie, ponieważ nienawidzę ich obu https://t.co/5k0f1Qo6Eh

Epic Games planuje jednak przywrócić Mechy pod koniec sezonu 8. W tym sezonie nastąpiły pewne znaczące zmiany w grze, od boków po sześciany szalejące na mapie. Looperzy nie są świadomi tego, co Cubes planują zrobić z wyspą Fortnite, ale ich przeznaczenie nie wydaje się przyjazne.


Wycieki Dataminera Mechy wracają do Fortnite w sezonie 8

Chociaż obecnie koncentrujemy się głównie na nadchodzącym wydarzeniu Fortnite: Koszmarów Czar 2021, które odbędzie się, gdy tylko nadejdzie Halloweenowa gorączka, pogłoski o powrocie Mechów zwróciły uwagę niektórych.

ShiinaBR opublikował na Twitterze, że Mechy zostały znalezione w plikach gry, a Epic Games planuje przywrócić je jeszcze w tym sezonie. Epic Games ma przed sobą ogromne zadanie, aby społeczność Fortnite po raz kolejny upodobniła się do Mechów, ponieważ od czasu ich ostatniego dodania #RemoveTheMech zyskiwał na popularności na Twitterze.

Pamiętaj: Mechy najprawdopodobniej zostaną dodane do gry jeszcze w tym sezonie, zgodnie z tekstem w plikach! W tej chwili nie wiadomo, czy będą to stare mechy BRUTE, czy nowy typ mechów. sfinansować dla nich: „FundingStation.Mech.FundedAmount” https://t.co/vt74fthbhT

Nie jest jasne, czy powracające Mechy będą w formie BRUTE, czy w zupełnie nowym wyglądzie. Inny popularny wyciek Fortnite, Hypex, już potwierdził, że Mechy, które zostaną wydane w sezonie 8, przeszły pewne zmiany. Należą do nich dodatki linii głosowej i zdolność unoszenia się na wodzie.

Absurdem byłoby patrzeć, jak tak ciężkie maszyny mogą utrzymywać się na wodzie.

Dodanie do @ShiinaBRtweet: tak, Epic planuje dodać fundusze na Mechy pod koniec S8. Ale zrobili też to: – Mechy mają teraz efekt Robotic Vocal Chords do czatu głosowego
– Rekwizyty emotek mają teraz odpowiedni rozmiar
– Mechy mogą teraz unosić się na wodzie
– Lepsze efekty ładowania https://t.co/pBHsvV0MZ3

Fortnite mógł również poprawić efekty ładowania Mechów, ale wszystkie te nowe dodatki można przetestować dopiero po dodaniu tych robotycznych gigantów do gry pod koniec bieżącego sezonu.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1E7FEEC0F39146249F64A535211D2F43&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-bringing-back-mechs-overpowered-form-ever&c=13229607384471182236&mkt=fr-fr