Fortnite przypadkowo wycieka zmiana mapy


Epic Games najwyraźniej ujawniło nadchodzącą dość dużą zmianę mapy Fortnite, prawdopodobnie z następną aktualizacją na Nintendo Switch, mobilną, PC, PS4, PS5, Xbox Series S i Xbox Series X Battle Royale. Jak Fortnite Zwrócili uwagę przecieki, strony z wiadomościami, twórcy treści i fani, niedawny i oficjalny Fortnite promocyjne wideo pokazało wersję Steamy Stacks, której obecnie nie ma w grze, ale prawdopodobnie wkrótce będzie.

Dokładniej, wideo pokazuje częściowo zniszczone Steamy Stacks. Trudno wyciągnąć wiele wniosków na podstawie krótkiego fragmentu wideo, ale wygląda na to, że lokalizacja została wysadzona w powietrze lub prawdopodobnie tonie. W każdym razie można bezpiecznie założyć, że w grę wchodzi Golden Cube.

Poniżej możesz zobaczyć nieruchomy obraz z filmu, dzięki uprzejmości Fortnite dataminer i wyciek FortTory:

Jak wspomniano w nagłówku, spekuluje się, że jest to błąd Epic Games, czyli przypadkowy wyciek. To powiedziawszy, na razie jest to tylko założenie. Możliwe też, że jest to celowe drażnienie, choć jeśli tak jest, jest to trochę niekonwencjonalne od Epic Games, które znane jest z dokuczania, ale nie w ten sposób.

W momencie publikacji Epic Games nie skomentowało tego, fragmentu wideo ani spekulacji, które stworzył. Nie spodziewamy się, że to się zmieni z różnych powodów, ale jeśli tak się stanie, jeśli Epic Games dostarczy jakiś komentarz lub kontynuację, na pewno odpowiednio zaktualizujemy historię.

Fortnite jest dostępna za darmo na Nintendo Switch, telefonach komórkowych, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej i popularnej gry battle royale, kliknij tutaj.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=89CCFF82B5C24BA4BD39B11EC7885A64&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnite-season-8-map-change-leak%2F&c=10332914955309943338&mkt=fr-fr