Fortnite przygotowuje epicki crossover Star Wars na 3 maja 2024 r. Odkryj nowe skórki i broń!

Fortnite przygotowuje się do kolejnego ekscytującego wydarzenia typu crossover Star Wars, które odbędzie się 3 maja 2024 r., w samą porę na Dzień Gwiezdnych Wojen. Biorąc pod uwagę historię udanej współpracy, tegoroczne wydarzenie zapowiada się epicko, z nowymi skórkami, mieczami świetlnymi i inną ekscytującą zawartością, stwierdza raport Dexerto.

Zwiastun i data premiery

Firma Epic Games udostępniła niedawno na koncie X konta Fortnite zwiastun nadchodzącego crossovera Star Wars, drażniąc fanów hasłem „Mam co do tego dobre przeczucie…”. Crossover zaplanowano na 3 maja 2024 roku, dzień przed Dniem Gwiezdnych Wojen przypadającym 4 maja. Zwiastun sugerował także pojawienie się dodatkowej zawartości w LEGO Fortnite i Festiwalu Fortnite.

Wycieki i zwiastuny

Eksploratorzy danych odkryli w plikach gry kilka przedmiotów inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami, w tym nową mityczną broń zwaną Kuszą Wookie, przedmioty kosmetyczne dla postaci takich jak Rebel Leia Organa i Chewbacca, a także powrót mieczy świetlnych i możliwości Mocy. LEGO Fortnite zapowiadało pojawienie się skórki Chewbacca, a także ikon Ruchu Oporu i blasterów z Gwiezdnych Wojen.

Ujawnienie festiwalu Fortnite

Festiwal Fortnite ogłosił dodanie Lando Calrissiana do Fortnite wraz z jego charakterystycznym wyglądem i nowym instrumentem inspirowanym Gwiezdnymi Wojnami. Ponadto na festiwalu Fortnite pojawi się zespół Cantina Band Johna Williamsa, a także tor wyścigowy Rocket Racing i samochód inspirowany Gwiezdnymi Wojnami.

Często zadawane pytania

Kiedy odbędzie się crossover Fortnite x Star Wars 2024? Wydarzenie zaplanowano na 3 maja 2024 r., zaledwie dzień przed Dniem Gwiezdnych Wojen przypadającym 4 maja. Czego oczekują gracze od współpracy Fortnite x Star Wars 2024? Współpraca przyniesie nowe skórki, w tym Chewbacca i Lando Calrissian, miecze świetlne, nową mityczną broń i inną ekscytującą zawartość.

Źródło: www.bing.com