Fortnite: Przewodnik po lokalizacji Pitstop (sezon 8)


Fortnite Sezon 8 zawiera zadania postaci, które gracze mogą wykonać. Ten przewodnik pokaże graczom, gdzie znaleźć Pitstop, aby rozpocząć jej Punch Card.

Znalezienie lokalizacji Pitstopu jest ważnym krokiem do zdobywania PD w sezonie 8 z Fortnite. Jako nowa funkcja w Fortnite W sezonie 8 gracze, którzy chcą ukończyć przepustkę bojową, będą musieli ukończyć karty ciosów. Codzienne i cotygodniowe karty punktowania zawierają trzy wyzwania, które gracze muszą wykonać, aby zdobyć jak najwięcej PD.

Ponadto gracze mogą ukończyć Fortnite Karty ciosów postaci z sezonu 8. NPC na mapie zapewnią graczom zestaw zadań do wykonania. Każde wyzwanie zapewni więcej XP niż poprzednie. Gracze, którzy chcą odblokować skórkę Carnage, nagrodę przepustki bojowej 100 poziomu w tym sezonie, będą chcieli ukończyć każdą możliwą kartę ciosu postaci, aby zdobyć PD i szybko awansować.


Powiązane: Hasbro ujawnia nowe figurki Jules & Ohm Fortnite Victory Royale [EXCLUSIVE]

Odnalezienie Pitstopu i rozmowa z nim rozpocznie jej serię zadań Trening kaskaderski. Wszystkie te wyzwania koncentrują się wokół użycia pojazdu do zrobienia czegoś dzikiego. W zakładce Character Punchcard w menu głównym gracze mogą przewinąć do Pitstop i wybrać ją. To ujawni jej dokładną lokalizację na mapie.

Znalezienie pitstopu w 8 sezonie Fortnite

Pitstop Fortnite – sezon 8

Pitstop można znaleźć wędrujących Boney Burbs. Gracze mogą wylądować w tej lokacji, a ona zwykle pojawia się w pobliżu stacji benzynowej. Na szczęście w tej lokacji można również znaleźć broń i skrzynie, dzięki czemu gracze mogą zaopatrzyć się w zapasy na wypadek, gdyby przeciwnicy również zapuszczali się w obszar. Gracze będą musieli upewnić się, że mają miejsce na swojej liście zadań postaci, zanim tu przyjdą, ponieważ Fortnite pozwala graczom wykonać do pięciu misji postaci naraz.

Wszystkie wyzwania w Pitstop’s Punch Card i ich nagrody znajdują się poniżej:

Większość z tych wyzwań można ukończyć w jednej lokacji. Gracze powinni wylądować w Lazy Lake, ponieważ to tam pojazdy najczęściej pojawiają się w każdym meczu. Jednak częstotliwość pojawiania się jest różna w poszczególnych rundach, więc nie ma gwarancji, że gracze znajdą samochód za pierwszym razem.

Najtrudniejszym z tego zestawu wyzwań jest ostatnie, w którym gracze muszą wejść w interakcję z przewróconym samochodem, aby odwrócić go prawą stroną do góry. Gracze mogą zjechać pojazdem z klifu lub na drzewo, aby spróbować go przewrócić. Ewentualnie może się to zdarzyć naturalnie podczas jazdy, jeśli sterowanie gracza jest wyłączone.

Więcej: Gracze Warzone Trolle z drużyny grając dźwięki Fortnite

Fortnite jest już dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC, Nintendo Switch i Android.

Pokémon Masters EX Giovanni Mewtwo Sync Pair powraca

Jak działa wydarzenie Giovanni i Mewtwo Sync Pairs w Pokémon Masters EX


O autorze

Source : https://screenrant.com/fortnite-pitstop-location-guide-fortnite-season-8/