Fortnite: Przeszukaj lokalizacje dokumentów w Lonely Labs


Dostęp do następnego rozdziału serii zadań Przysięga w Fortnite jest już dostępny na wszystkich platformach. Po zebraniu dysku twardego poprzez otwieranie skrzyń, jednym z wyzwań tego tygodnia jest przeszukanie dokumentów w Lonely Laboratories. Jeśli masz problem ze znalezieniem dokumentów potrzebnych do tego zadania, zapoznaj się z tym szczegółowym samouczkiem. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do rzeczy.

Fortnite: Przeszukaj lokalizacje dokumentów w Lonely Labs

Zanim polowanie można uznać za zakończone, należy przeczesać trzy dokumenty wyszukiwania w Lonely Laboratories. Aby zaoszczędzić Twój czas, do powyższego obrazu dodaliśmy dokładne współrzędne.

Lokalizacja papieru 1

Pierwszą kartkę znajdziesz obok stołu do snookera w głównym obiekcie Lonely Labs. Po odkryciu świecących cząstek podejdź do nich i naciśnij przycisk interakcji, aby rozpocząć przeglądanie dokumentu.

Lokalizacja papieru 2

Drugi raport znajdziesz w ostatniej komnacie budynku. Jeśli idziesz z pierwszej lokacji, powinieneś wejść do budynku i udać się na pierwsze piętro, gdzie odkryjesz tę komnatę w pierwszym korytarzu. Po wejściu zajrzyj w okolice biurka i kserokopiarki za papier.

Lokalizacja papieru 3

W magazynie, w małym pomieszczeniu obok kanapy, znajdziesz wypełniony dokument. Powyższe zdjęcie pokazuje dokładną pozycję.

Otrzymasz 20 000 XP, a zadanie zostanie uznane za wykonane po odkryciu wszystkich trzech dokumentów. Jednak w Lonely Laboratories w tym samym czasie co Ty może przebywać wielu innych graczy. Dlatego, aby uzyskać przewagę nad wrogami, wyposaż się w niezbędne skarby.

To wszystko, co musisz wiedzieć o lokalizacjach Search Papers w Lonely Labs w Fortnite. Sprawdź więcej poradników Fortnite, aby awansować w grze

Źródło : https://thewestnews.com/fortnite-search-papers-locations-at-lonely-labs/