Fortnite, przestańcie wypuszczać skórki, które chcę kupić


Mając prawie dwa miesiące do stracenia, osiągnąłem już poziom 100 na obecnej przepustce bojowej Fortnite. Jestem prawdziwym graczem, mam dzieci i wiem, jak uderzyć w siatkę wszystkich moich hejterów – których jest wielu. Od czasu dodania Zero Build ta usługa na żywo stała się molochem, w którym zanurzam się kilka razy w tygodniu, aby ukończyć moje regularne zadania i wyzwania, zanim trafię do wirtualnego sklepu i zobaczę, jakie nowe łupy łaskoczą moją wyobraźnię.


Modlę się, aby moja rodzina nigdy nie odkryła, ile pieniędzy wydałem na Fortnite. Prawdopodobnie nie jest to tak dużo w wielkim schemacie rzeczy, ponieważ większość moich przedmiotów kosmetycznych zdobyłem w sezonowych przepustkach bitewnych oraz w ramach bezpłatnych zestawów i promocji. Jednak dla każdego wariantu Meow Skulls jest Master Chief lub Ariana Grande, ikony popkultury, które kpią ze mnie, że odważyłem się rzucić grosze dla radości losowego kontrolowania ich od czasu do czasu. Ta gra jest mistrzem FOMO, nieprzewidywalność każdej nowej skórki wciąga mnie, gdy czuję, że w końcu udało mi się odpuścić. Kogo ja oszukuję? Żyję dla tego gówna.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Powiązane: Porażka Avengersów Marvela to cenna lekcja dla niezrównoważonego przemysłu

Ku niezadowoleniu moich kolegów mówiłem o ekscytującym potencjale dodania Johna Ceny do Fortnite na miesiące. Ale nigdy nie myślałem, że to się stanie, aż do pewnego pamiętnego dnia, kiedy stałem w kolejce w kawiarni i sprawdziłem telefon. Nagle zespół wiadomości udostępnił tweet z Epic Games. Było to proste i na temat, dające nam znać, że Człowiek, którego nie widać, przybędzie na największy mecz na świecie. Proszę, zróbcie miejsce w autobusie bojowym dla Doktora Thuganomiki, albo udekoruje waszą cukierkową dupę.

W zeszłym tygodniu kupiłem seksowną paczkę rycerza, ponieważ udawałem dla niej, a tydzień wcześniej nie mogłem się oprzeć i nie mogłem się oprzeć, by kupić śliczną snowboardzistkę, o której nigdy nie słyszałem, dzięki jej wspaniałemu strojowi. Teraz Isaac Clarke z Dead Space rozkręcił się, z wyjątkiem tego, że jego pakiet różni się nieco od zwykłych ofert. Kosztujący 10 GBP pakiet zawiera samego Isaaca Clarke’a, kilof do przecinania plazmy, emotkę ławki oraz zestaw wyzwań, które zaowocują 1500 V-dolcami po ukończeniu ich wszystkich. Zasadniczo sposób na odzyskanie pieniędzy, które wydałeś na zdobycie go w pierwszej kolejności. To bardziej zaangażowana skórka, prawdopodobnie promująca nadchodzący remake. Jest kimś więcej niż smutnym inżynierem z dziewczyną-duchem, której przeznaczeniem jest siedzieć w moim ekwipunku na zawsze. Teraz mam powód, aby wskoczyć do Fortnite na kilka bezczelnych sesji i zrobić z niego użytek.

Fortnite opanował sztukę opcjonalnych kosmetyków, przybijając własną czarującą estetykę, łącząc ją z kulturowym znaczeniem, którego nikt inny w żadnym medium nie jest w stanie dorównać. Już dawno przekroczyliśmy punkt, z którego nie ma odwrotu, a jeśli jakaś postać istnieje i utrzymuje stałą popularność w naszym obecnym Zeitgeist, istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej czy później pojawi się w grze. Nie ma znaczenia, czy są fikcyjne, czy prawdziwe, ta granica od dawna się zaciera.

Martwa przestrzeń

Fortnite ma w sobie piękny absurd i to, jak powoli stał się niezrozumiałym metawersem o masowym uroku. Przynajmniej w tej chwili nie da się tego powstrzymać, a sposób, w jaki nieustannie wprowadza nowe interaktywne sposoby interakcji z muzyką, obrazami i innymi ludźmi na równych zasadach, nieustannie opada szczęką. Posiadanie lobby wypełnionych rozpoznawalnymi twarzami jest częścią tego sukcesu, tworząc konwersację wokół naszych ulubionych postaci i chęć posiadania ich dla siebie.

Dawno temu kupiłem dożywotnią przepustkę do jej shenaniganów, zbierając skórki i szybko dostrzegając los bycia moimi ulubionymi fikcyjnymi lesbijkami i smutnymi kosmicznymi chłopcami w nieznanym, ale równie fascynującym środowisku. Ale proszę, dla dobra mojego portfela, łaskawie przestań wyrzucać petardy znikąd. Mam koty do wykarmienia.

Dalej: Dom Sowy wie, jak ważna jest miłość własna i bycie zrozumianymŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-please-stop-releasing-skins-i-want-to-buy/