Fortnite przeskoczył 2 popularne przedmioty przed premierą rozdziału 4, sezonu 2


Fortnite to ciągle zmieniająca się gra typu battle royale, co oznacza, że ​​od czasu do czasu będą pojawiać się problemy, które deweloper Epic Games będzie musiał rozwiązać. Może to często oznaczać, że przedmioty muszą zostać całkowicie usunięte z gry, aby po chwili wrócić. Ale dzięki nowemu błędowi z dwoma naprawdę popularnymi przedmiotami wiele przedmiotów zostało usuniętych z gry tuż przed końcem bieżącego sezonu.

Według tweetów urzędnika Fortnite konto i eksploratorzy danych, zarówno Młot Fali Uderzeniowej, jak i Sok Slurp zostały usunięte z gry z powodu problemów. Chociaż nie jest jasne, jakie są te problemy, do końca sezonu pozostały mniej niż 72 godziny, więc nikt nie wie, czy te przedmioty wrócą przed przestojem dla Fortnite MEGA.

Powiązane: Kiedy Fortnite Rozdział 4, koniec sezonu 1 i początek sezonu 2?

W tweecie ogłaszającym, że Młot Fal Uderzeniowych został usunięty, Epic powiedział, że wszystkie zadania z tą bronią zostały zamienione. Nie wygląda to obiecująco na powrót przedmiotu przed zakończeniem tego sezonu i nie jest jasne, czy zostanie uwzględniony jako część następnego sezonu. Jest to element nieco dzielący, więc może to być postrzegane jako pozytywne również przez niektórych fanów gry.

Slurp Juice to przedmiot, który został dodany później w sezonie, więc gracze mają tylko kilka tygodni na przetestowanie go, zanim zostanie usunięty. Nie ma posta od Fortnite Status dotyczący usunięcia tego przedmiotu, więc prawdopodobnie miał to być tylko ograniczony czasowo materiał eksploatacyjny. Jest wtorek, a firma Epic zwykle wprowadza te zmiany mniej więcej co tydzień.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6407baed0eab4b939d5e74b39a276206&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Ffortnite-has-vaulted-2-popular-items-ahead-of-chapter-4-season-2s-release&c=12036036105342651337&mkt=fr-fr