Fortnite przedstawia kolejny crossover z My Hero Academia, nowe skórki

Fortnite i My Hero Academia ponownie łączą siły, aby rozpocząć nową, ekscytującą współpracę. Firma Epic Games potwierdziła niedawno krążące od kilku tygodni plotki dotyczące premiery drugiego kolaboracji obu uniwersów w grze Fortnite. Ta nowa współpraca przynosi nowe kosmetyki, w tym nowe skórki dla Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima i Mina Ashido. Skórki te są dostępne w grze po różnych cenach w postaci V-dolców, w zależności od zawartości, którą chcesz kupić. Oprócz tego w trakcie tej współpracy dostępne będą również dodatkowe kosmetyki. Dodano także zdolności inspirowane My Hero Academia, które będą dostępne nie tylko w normalnym trybie gry, ale także w trybie rywalizacji.

Nowe skórki My Hero Academia w Fortnite

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nowe skórki My Hero Academia w Fortnite poświęcone są postaciom drugoplanowym anime, czyli Shoto Todorokiemu, Eijiro Kirishimie i Minie Ashido. Jak to zwykle bywa w przypadku nowych kolaboracji w Fortnite, te skórki mają również alternatywne style, które zmieniają ich zwykły wygląd. Każda z tych skórek kosztuje 1500 V-dolców, jeśli zostanie zakupiona osobno. Dostępne są również akcesoria towarzyszące tym skórkom. Na przykład skórkę Todorokiego można połączyć z kilofem „Cold-Hot Hitters”, Miry z „Acid Axe”, a Eijiro z „Red Riot Thrashers”. Akcesoria te można kupić w pakietach. Możesz zobaczyć różne skórki w akcji w poniższym zwiastunie, który prezentuje także nowe umiejętności dodane specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Do tej pory mamy stroje My Hero Academia dla Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima, Mina Ashido, Izuku Midoriya, Ochaco Uraraka, Katsuki Bakugo i All Might.

Ściana Lodu Todorokiego i Super Cios Deku

Oprócz swojej skóry Todoroki ma także nową umiejętność, z której mogą korzystać gracze. To jest „Ściana Lodu”, dostępna w każdym miejscu gry z wyjątkiem turniejów. Jest to konstrukcja, którą możesz natychmiast wezwać, aby chronić swoją drużynę lub siebie i która powoduje, że pobliscy gracze ślizgają się po lodzie. Zdolność tę można znaleźć na ziemi, w skrzyniach lub poprzez zrzuty zaopatrzenia All Might, które powracają w ramach tego wydarzenia.

Oto opis tej nowej umiejętności: „Zamrażanie wrogów nigdy nie było łatwiejsze: zdobądź Ścianę Lodu Todoroki i opanuj moc przywoływania lodowych tarcz według własnej woli! Ściana Lodu ma dużą pulę zdrowia, która chroni Ciebie i Twoją drużynę przed niebezpieczeństwami i nie stopi się, dopóki nie zostanie całkowicie zniszczona. Ze względu na jego dużą siłę, wybieraj mądrze jego lokalizację! „.

Oprócz Ściany Lodu znajdziemy „Super Punch” Deku, który został dodany podczas poprzedniej współpracy My Hero Academia w grudniu. Broń ta natychmiastowo eliminuje wrogów, niezależnie od ich poziomu zdrowia, jeśli trafi ich bezpośrednio. Jednakże użytkownik pozostaje podatny na kontrataki podczas ładowania tej broni.

Cała nowa zawartość My Hero Academia jest teraz dostępna w grze Fortnite.

Źródło: www.bing.com