Fortnite – nowy tryb wyścigowy | Ciekawe nowości w grze

Fortnite otrzyma nowy tryb wyścigowy

Według najnowszych przecieków, jeszcze w tym roku Fortnite otrzyma nowy tryb rywalizacji, w którym gracze będą musieli rywalizować ze sobą w wyścigach samochodowych. Nowy tryb rywalizacji w Fortnite ma nazwę kodową „DelMar”.

Co wiadomo o nowym trybie wyścigowym w Fortnite?

Tryb będzie wymieniony zarówno jako konkurencyjna, jak i swobodna lista odtwarzania, z rankingami graczy podzielonymi na 18 poziomów dywizji. Zgodnie z przeciekami, tryb zawiera garaż z personalizacją pojazdów, do którego można uzyskać dostęp bezpośrednio z głównego lobby Fortnite. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie działał nowy system rankingowy, ale mówi się, że „może istnieć ranking”.

Kiedy premiera trybu wyścigowego w Fortnite?

Jak dotąd nie mamy oficjalnej daty premiery trybu wyścigów samochodowych w Fortnite. Jednak niektórzy wtajemniczeni twierdzą, że tryb może zostać dodany do gry w ciągu najbliższych 5 miesięcy. Gdy tylko więcej szczegółów wyjdzie na jaw, oczywiście zaktualizujemy dla Ciebie artykuł.

Creative 2.0

Dzięki Creative 2.0 jest teraz jeszcze więcej opcji dla graczy! Niektórzy stworzyli także wyścigi samochodowe w Fortnite, ale to, co Epic Games ma zamiar wypuścić, może jeszcze bardziej popchnąć kopertę.

Partnerstwo

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem . Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

„Fortnite wkracza w Need for Speed!”

Źródło : EarlyGame