Fortnite pożycza własne skórki Destiny 2 według datamine


Czy gracze Destiny 2 w ogóle lubią Fortnite? (zdjęcie: Twitter)

Choć raz, to jest Fortnite, który przechodzi do innej gry, z miną danych Destiny 2 ujawnia nową zbroję opartą na trzech skórkach Fortnite.

Ilekroć słowa „Fortnite” i „crossover” pojawiają się w tym samym zdaniu, zwykle dzieje się tak dlatego, że inna ukochana franczyza medialna użyczyła swoich postaci do Battle Royale, ale nie tym razem.

Gra jest teraz definiowana przez kamee, dlatego pomysł pojawienia się Fortnite w czyjejś grze jest dziwnie nie do pomyślenia, mimo że wydaje się, że tak się dzieje.

Nie możemy sobie wyobrazić, że większość graczy Fortnite wybrała tę grę, aby zagrać jako którakolwiek z oryginalnych postaci / skórek, ale najwyraźniej są one wystarczająco dobrym punktem sprzedaży, aby dodać je do Destiny 2 ze wszystkich gier.

Nic jeszcze nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale dataminer Destiny 2, znany jako Ginsor, odkrył niedawno dowody na istnienie skórek w plikach gry.

W szczególności kawałek promocyjnej grafiki przedstawiający trzy zestawy zbroi oparte na wybranych skórkach Fortnite: Black Knight, Drift i Omega.

Szczerze mówiąc, każdy, kto nie zna Fortnite, może łatwo pomylić je z całkowicie oryginalnymi projektami, ale między reakcjami online a naszymi własnymi porównaniami wszystko wygląda bardzo realnie.

Bungie organizuje transmisję na żywo Destiny 2 jutro, 23 sierpnia, przed premierą Gamescom Opening Night Live, aby podkreślić kolejny sezon gry. Oczekuje się więc, że nastąpi oficjalne ujawnienie, a sezon 18 rozpocznie się wkrótce po transmisji o 19:00 czasu BST.

Oczekuje się również, że Bungie będzie mówić o Lightfall, kolejnym dużym rozszerzeniu. Chociaż brakuje jej daty premiery, powszechnie uważa się, że pojawi się ona w pewnym momencie w 2023 roku.

Kolejne pytanie brzmi, czy oznacza to, że zawartość Destiny 2 zostanie dodana do Fortnite w przyszłości. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób każdy nowy crossover Fortnite jest wcześniej dataminowany, sądzimy, że już by to wyciekło, ale jak dotąd nie ma o tym wzmianki.

Musimy się też zastanowić, dlaczego ten crossover w ogóle się dzieje. Fortnite i Destiny 2 to tytuły usług na żywo i wymagają dużo strzelania, ale poza tym są zupełnie inne pod względem rozgrywki, estetyki i tonu.

Nie możemy sobie wyobrazić, że diagram Venna dla osób, które grają w obie gry, jest szczególnie duży, ale dla tych nielicznych, którzy zaliczają się do obu obozów… dobre wieści brzmią, jakby to był zaledwie dzień drogi.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fortnite wciąż odtwarza piosenki Eminema, a fani myślą, że to koncert lub skin

WIĘCEJ: Nowa podklasa Destiny 2 najwyraźniej wyciekła przed pokazem Lightfall – ale czy to Vapor?

WIĘCEJ: Twórca Destiny 2 Bungie przestał rozmawiać z fanami po wielu groźbach śmierci

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów ze skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6304746744f440e6b73148cb0e8afced&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F08%2F22%2Ffortnite-lending-its-own-skins-to-destiny-2-according-to-datamine-17224737%2F%3Fico%3Dzone-post-strip_item_3_entertainment&c=14229208281102507683&mkt=fr-fr