Fortnite pozwoli ci grać jako Peter Griffin


Fortnite angażuje graczy dzięki nowym współpracom. Ale tak nie jest, można też wybrać współpracę. Zawsze widzieliśmy najbardziej atrakcyjne crossovery od fanów. Teraz wygląda na to, że Fortnite podkręca atmosferę nową współpracą, tym razem z Family Guy. Jesteśmy pewni, że nikomu nie trzeba przedstawiać Family Guy. To animowany program, który jest popularny ze względu na czarny humor.

Zamierzasz grać w Fortnite jako Peter Griffin?

Fortnite pracował nad wiadomością genialną dla niemowląt o nazwie „FrenchFry”, która była kodem przerażonego wycieku, który miał dane osobowe rodziny. Skóra to prawdopodobnie Peter Griffin. (przez @FN_Assist i @GMatrixGames) pic.twitter.com/nXSbl33mjo.

HYPEX (@HYPEX) 12 stycznia 2023 r

Według niektórych przecieków skórka amana w danych Fortnites ma kryptonim FrenchFry. To ten sam kryptonim, co przypadkowo ujawniony backbling, który miał ramki z Family Guy. Dlatego możemy założyć, że Fortnite połączy się z Family Guy, aby wziąć kilka skórek kosmetycznych. Ale o jakiej męskiej skórze mówimy? Jesteśmy pewni, że Peter Griffin przyjedzie.

Przyjdź i obejrzyj MobiGaming na Telegramie!

Upewnij się, że nie martwisz się, że to tylko plotka, więc nie traktuj tego poważnie. Niemniej jednak Fornite nigdy nie przepuszcza okazji do współpracy, dlatego nie dziwię się, że Family Guy pojawia się w grze Battle Royale.

Przez lata Fortnite złamał sekret, aby utrzymać zaangażowanie swoich graczy. Współpraca jest zawsze mile widziana, zwłaszcza jeśli mają na nią wpływ popularne marki, takie jak Family Guy. Aby wyjaśnić przyczynę zmiany, Fortnite powinien skupić się na utrzymaniu świeżości rozgrywki; może urozmaicić i sprawić, że gatunek battle royale znów będzie świeży. Fortnite to jedna z niewielu gier w Battle Royale, która ma tylko jedną mapę. To chyba czas, żeby coś się zmieniło.

Przez

Źródło : https://game-news24.com/2023/01/14/fortnite-would-allow-you-to-play-as-peter-griffin/