Fortnite: powrót mapy vintage w 2018 roku!

Sezon Fortnite Nostalgia kończy się wybuchowym wydarzeniem

Dzisiaj sezon nostalgii w Fortnite zakończył się wybuchowym wydarzeniem, gdy Epic wyczyścił tablicę, aby jutro po zaplanowanej konserwacji wymienić ją na nową. Podobnie jak cykl wiecznego nawrotu, sezon kończy się tylko po to, aby zacząć od nowa, co przypomina sytuację kilku religii.

Pomimo upadku Fortnite na rzecz Robloxa, rekordowy sezon nostalgii na mapie zakończył się sukcesem. Nawet słynny Tyler „Ninja” Blevins wrócił na wyspę, aby zobaczyć, co się dzieje.

Jak podaje oficjalne konto Fortnite na Twitterze, sezon OG przerósł nasze oczekiwania. „Chcielibyśmy go przywrócić.. *otwiera* dokument planu działania na rok 2024*” – kontynuował, dając do zrozumienia, że ​​tryb ten powróci w jednym z przyszłorocznych sezonów.

Nawet strategia marketingowa Fortnite w mediach społecznościowych emanuje potężną energią małego kuzyna.

Powrót nostalgicznej kartki w przyszłym roku

Epic Games obiecało zatem przełamać koło losu i przywrócić nostalgiczną mapę w przyszłym roku. Pomimo przejścia do Roblox, Fortnite miał rekordowy sezon dzięki nostalgii za mapą, która oferowała nostalgiczną mieszankę broni i geografii z pierwszego dużego roku gry. Nawet rozrzutny Tyler „Ninja” Blevins wrócił na wyspę, aby zobaczyć, co się stało wydarzenie. »

„Sezon OG znacznie przekroczył nasze oczekiwania” – oznajmiło oficjalne konto Fortnite na Twitterze. „Do tego stopnia, że ​​chcielibyśmy go przywrócić… *otwiera* dokument dotyczący planu działania na rok 2024*” – kontynuował, dając do zrozumienia, że ​​tryb powróci w jednym z przyszłorocznych sezonów.

Tak czy inaczej, jest to ekscytująca wiadomość. Sezon OG był impulsem dla króla gier typu Battle Royale i musieliśmy się zastanawiać, jak Epic poradzi sobie z sukcesem, który nieuchronnie sięgał przeszłości. W międzyczasie zobaczymy, jaką formę przybierze wyspa po regularnych pracach konserwacyjnych Fortnite na koniec rozdziału.

Źródło: www.pcgamer.com