„Fortnite” powinno wkrótce zyskać skórki i kosmetyki „Dune”


Fortnite. Źródło: Epic Games

Ogólnie niezawodny Fortnite przeciek, HYPEX, odkrył, że Epic Games tworzy nową linię skórek i kosmetyków dla Fortnitewszystko związane z nadchodzącym filmem science-fiction, Wydma.

Linia skórek i kosmetyków obejmuje dwie nowe skórki postaci, nowy ekran ładowania, emotkę i nie tylko. HYPEX wykopał obrazy skórek postaci, w tym Chani i Paula Atreides, granych odpowiednio przez Zendayę i Timothée Chalameta w wersji filmu z 2021 roku. Przeciek odkrył również kosmetyki, takie jak torba Chani, zestaw FremKit, emotka Sand Walk, Ornithopter i ekran ładowania Stickworm. Są też kilofy Maker Hooks i Twinblades.

Obrazy włączone świergot ujawnić również, że pojawią się one w sklepie jako Wydma pakiet i Wydma Pakiet wyposażenia. Są też ceny, a oba pakiety kosztują 4600 V-dolców. Jest jednak pewien haczyk. Są one uważane za ceny zastępcze, więc nie należy liczyć na to, że przedmioty faktycznie kosztują to po ich wydaniu.

Nie ma też informacji o dacie premiery, ale warto mieć na uwadze, że film ukaże się 22 października. Jest bardzo prawdopodobne, że wtedy skórki i kosmetyki też ujrzą światło dzienne.

Jedyne, na co musimy czekać, to oficjalne potwierdzenie od Epic. Jak wspomniano jednak, HYPEX jest zwykle wysoce niezawodny Fortnite wyciek.

W innych Fortnite wiadomości, a Ordynans impreza crossover rozpoczyna się 26 października, aby uczcić wydanie kolejnego samodzielnego komiksu, Batman/Fortnite: Foundation.


W innym miejscu FIFA zasugerowała, że ​​jest otwarta na współpracę z nowymi firmami zajmującymi się grami wideo, sugerując, że może zerwać z relacją z EA.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=78494A5D500C4CAF96837D8B43C86780&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-should-be-gaining-dune-skins-and-cosmetics-soon-3073051%3Famp&c=11676805439552067527&mkt=fr-fr