Fortnite potwierdza połączenie między Meowscles i Meow Skulls


Dialog między Meowsclesem, od dawna znanym kotem z Fortnite, a nową skórką Meow Skulls potwierdza specyficzną relację.


Niedawno odkryta interakcja w Fortnite potwierdza powiązanie między Miaucem a Miauczymi Czaszkami. Gra kontynuuje wprowadzanie nowych sztuczek wraz z klasyczną rozgrywką, od specjalnych ruchów superbohatera i anime po zupełnie nowy rzut wślizgiem, wzmacniając już istniejącą mechanikę do nowych zastosowań.


Jak to zwykle bywa, ostatnie Fortnite sezony zbiegły się z wydaniem nowych skórek, zarówno w formie crossoverów, jak i oryginalnych postaci dla Fortnitewewnętrzny wszechświat. Jednym z nich jest Meow Skulls, antropomorficzna kotka, bardzo podobna do poprzedniej Fortnite oryginalne dzieło i okazuje się, że jest ku temu dobry powód.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Fortnite: Jak ukończyć osiągnięcia na Rainbow Crossroad

Gracz, który korzysta z SuperAlex25 na Reddit, odkrył, że interakcja z Miauklesem na mapie podczas noszenia skórki Miaucza czaszki daje wgląd w ich związek. Będąc stosunkowo nową skórką, wielu graczy używa Meow Skulls do zbierania Chrome Splash i walki na Fortnite wyspy, więc to tylko kwestia czasu, zanim to wyjdzie na jaw. Zgodnie z opcją dialogową przy zatrudnianiu Meowsclesa jako Meow Skulls, Meowscles jest w rzeczywistości starszym bratem Meow Skulls. Ta opcja dialogowa pojawia się tylko dla Meow Skulls, więc nie ma innego sposobu na jej zinterpretowanie.

W dialogu Meowscles mówi Miau Czaszkom, żeby się nie martwiła i że wciąż ma czas, aby „rozgryźć to, siostrzyczko”, mówiąc jej, że znajdzie swoje miejsce. Nie jest jasne, w czym dokładnie próbuje znaleźć swoje miejsce, chociaż możliwe, że odnosi się do jej ogólnego stroju. Jakiekolwiek problemy, z którymi borykają się Meow Skulls, nie są jasne, ponieważ, w przeciwieństwie do skórek crossover, takich jak niedawno dodana Spider-Gwen, Meow Skulls nie ma oficjalnie ujawnionej historii. Jej związek rodzeństwa z Meowslces jest teraz największą wiedzą o niej.

Nie jest zaskoczeniem, że Meowscles i Meow Skulls są spokrewnieni, jedyną niespodzianką jest charakter ich rodzinnego związku. Oprócz tego, że obaj wydają się być tym samym gatunkiem kotów, nazwa Meow Skulls jest prawie homofonem Meowscle’a. Jest prawie na równi z nowymi Naprawiającymi maszynami, więc nic niezwykłego dla Fortnite.

To, jak duże zainteresowanie Meow Skulls zdobędzie, jest wciąż w powietrzu, ale jako wyluzowana gotycka kotka ma szansę wzbudzić duże zainteresowanie wśród graczy. Czy dzięki temu będzie bardziej popularna niż nowa skórka SypherPK Icon, czas pokaże.

Fortnite jest dostępny na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X.

WIĘCEJ: Halo Infinite i Fortnite powinny drapać się nawzajem po plecachŹródło : https://gamerant.com/fortnite-meowscles-meow-skulls/