Fortnite: potencjalny crossover, który pozostaje niedostępnym marzeniem

Oczekiwanie na współpracę w Breaking Bad w Fortnite

Kultowe kolaboracje naznaczyły Fortnite przez całe jego życie, ale żadna nie byłaby tak masowa, jak ta potencjalnie możliwa w przypadku Breaking Bad. Odkąd Walter White odłożył żółty kombinezon po zakończeniu serialu w 2013 roku, narkotykowy dramat pozostał kulturową ostoją dzięki utrzymującemu się przez pięć sezonów świetności, co skłoniło wielu fanów gry do błagania Epic Games o współpracę.

Niestety, prośby te zostały jak dotąd zignorowane, ponieważ współpraca w ramach Breaking Bad, choć bardzo pożądana, pozostaje marzeniem graczy (gra słów zamierzona). Pomimo obecności Better Call Saul w ankiecie Fortnite z grudnia 2023 r. na horyzoncie nie pojawiła się żadna wzmianka o Breaking Bad, co czyni współpracę z Heisenbergiem, Jesse Pinkmanem, Gusem Fringiem i Mikiem Ehrmantrautem jeszcze bardziej mało prawdopodobną.

Oczywiście wyniki tych ankiet niekoniecznie przesądzają o tym, jak będzie wyglądać przyszła współpraca w Fortnite, ponieważ ostatecznie to Epic Games decyduje, w jakim kierunku będzie ewoluować ich Battle Royale. Jednakże przytłaczające wsparcie, jakie współpraca Breaking Bad/Better Call Saul otrzymała od samego początku, potwierdza fakt, że gdyby do niej doszło, byłoby to niezaprzeczalnie jedno z największych wydarzeń w historii gier.

Opinie graczy na temat możliwej współpracy

Rzeczywiście, wiele wspierających komentarzy pod postem na Reddicie pokazuje już, jak dobrze przyjęta byłaby współpraca z Breaking Bad, po tym jak jeden z fanów powiedział: „Tak długo, jak [Epic Games] nie stawiaj tego za przepustkę bojową, absolutnie pokocham Epic na zawsze i zostanę ich wiecznym apologetą. » Niestety, ponieważ twórca nie ujawnił jeszcze kolejnej współpracy, a współpraca w Breaking Bad wydaje się mało prawdopodobna, fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość do czasu, aż twórcy to ogłoszą, jeśli tak się stanie.

W międzyczasie zapoznaj się z naszymi przewodnikami, jak zdobyć Złoto i Fantazyjnego Petera Griffina w Fortnite, jak zdobyć darmową skórkę Jackie w Fortnite i najrzadsze skórki wszechczasów w Fortnite, abyś wiedział, jakich strojów potrzebujesz do swojej kolekcji .

Źródło: www.bing.com