Fortnite: Popularny złoczyńca powraca w ekscytującym trybie okresowym

Fortnite: Wielki Powrót Midasa

Od swojej pierwszej premiery w 2017 roku Fortnite stworzył dla siebie ogromną historię, rozrastając się od prostej gry typu Battle Royale do ogromnej rozgrywki obejmującej wiele rozdziałów o różnych motywach i historiach. W tych rozdziałach napotkaliśmy mnóstwo unikalnych i oryginalnych postaci, a wyciek wskazuje, że niezwykle popularny złoczyńca z Fortnite powraca z ekscytującym, ograniczonym trybem.

Fortnite powraca na iOS

Fani gry Fortnite od Epic Games mogą się cieszyć, ponieważ gra oficjalnie powraca na iOS. To ekscytująca wiadomość dla graczy, którzy gorzko żałują, że nie mogą już grać na swoich telefonach. Oprócz powrotu na iOS fani z niecierpliwością czekają na zbliżającą się datę premiery Rozdziału 5 Sezonu 2. I jakby nie mogło być jeszcze lepiej, przecieki wskazują również na kolejną współpracę z Żółwiami Ninja, która przyniesie Shredder.

Powrót Midasa: najważniejsza wiadomość

Niezawodny typer Fortnite, Hypex, ogłasza powrót Midasa do gry Battle Royale firmy Epic Games. Co więcej, powraca z ograniczonym trybem o nazwie Midas Presents: Floor is Lava. Mówiąc jeszcze więcej, wydaje się, że nadchodząca lub niewykorzystana kultowa lokalizacja nazywa się Jacht Midas. Zostało to odkryte przez SpushFNBR dzięki tekstowi dodanemu w aktualizacji 28.10. Żeby było jeszcze jaśniej, jest to oryginalny męski Midas, a nie alternatywna skóra żeńska.

Powrót Midasa byłby fenomenalny. Nie widzieliśmy tego złoczyńcy od czasu jego widocznej śmierci w zwiastunie Rozdziału 2 Sezonu 3, gdzie ścigał go rekin, a także jego zemsty w Fortnitemares 2020. Jeśli zapomniałeś o Midasie, był założycielem SHADOW oraz lider GHOST i ostatecznie był odpowiedzialny za zalanie Fortnite w Rozdziale 2 Sezonu 3.

Oczywiście nie jest to oficjalne, ponieważ Epic Games niczego jeszcze nie potwierdziło. Hypex nie wskazuje również, kiedy dokładnie Midas może powrócić, więc nie ma gwarancji, że pojawi się to w nadchodzącym sezonie 2 rozdziału 5. Naturalnie odpowiedzi na tweet Hypexa są pełne ekscytacji.

Inne nowości w Fortnite

Z innych wiadomości dotyczących Fortnite wynika, że ​​według podzielonych fanów nadchodząca piosenka festiwalowa jest dużym rozczarowaniem. Battle Royale studia Epic Games nie jest już najpopularniejszą grą, gdyż została wyprzedzona przez Palworld.

Źródło: www.videogamer.com