Fortnite podobno wkrótce doda Starfire Teen Titans


Fortnite może wkrótce otrzymać trzecią grywalną postać od Teen Titans, ponieważ źródła twierdzą, że Starfire pojawi się w grze w przyszłym miesiącu.

Plotki krążą, że Fortnite może dodawać kolejne Młodzi Tytani postaci, Starfire, do swojej listy na początku przyszłego miesiąca. Starfire dołączy do postaci Raven i Beast Boy w Fortnite, dodatkowo dodając do listy postaci DC w grze. Ulubiona postać fanów była bardzo pożądanym dodatkiem do gry od czasu ogłoszenia współpracy z DC i wydaje się, że gracze mogą wreszcie zagrać jako ukochana księżniczka kosmitów.

Współpraca między Epic i DC rozpoczęła się po raz pierwszy w 2021 roku i od tego czasu wiele znanych postaci znalazło się w tytule. Od złoczyńców, takich jak Joker i Poison Ivy, po bohaterów, takich jak Flash i Wonder Woman, partnerstwo doprowadziło do pojawienia się dużej liczby nowych postaci Fortnite. Chociaż duża część popularności gry wynika z jej unikalnej mechaniki i możliwości crossplay, FortniteWłączenie celebrytów i fikcyjnych skórek postaci dobrze przysłużyło się grze, jeśli chodzi o zachęcanie graczy do powrotu.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Powiązane: Fortnite dokucza crossoverowi Władca Pierścieni, fani myślą

Niedawny artykuł z Xputer (przez Tom Henderson na Twitterze) ujawniło pogłoski o pojawieniu się Starfire Fortnite w niedalekiej przyszłości. Artykuł przewiduje, że Młodzi Tytani postać ma przybyć 2 września, chociaż poza tym niewiele wiadomo. Podczas gdy Xputer nie wyjaśnia, skąd pochodzą te plotki, jeśli są prawdziwe, podejrzewa się, że eksploratorzy danych znajdą więcej informacji na temat Starfire w miarę zbliżania się września.

Co dodatek Starfire może oznaczać dla przyszłości Fortnite

Starfire od dawna jest jedną z najczęściej poszukiwanych postaci Fortniteszczególnie jeśli chodzi o Młodzi Tytani w szczególności postacie. Jak każdy Fortnite sezon przynosi nowe crossovery, każdy z nich przynosi również nieuniknione rozczarowanie fanów tymi postaciami, które nie zostały uwzględnione. Fortnite nie widział dodania Młodzi Tytani postaci, odkąd Beast Boy pojawił się ponad rok temu, więc Starfire w końcu udaje się do Battle Royale z pewnością zadowoli wielu fanów. Fortnite powrót do rysowania z Młodzi Tytani Wszechświat może również wskazywać na ponowne skupienie się na ekspansywnym wszechświecie DC jako całości, zamiast na dość skoncentrowanej na Gotham trasie widocznej niedawno w ramach współpracy.


O dziwo, do tej pory Robin z Młodzi Tytani nie pojawił się w Fortnite, mimo że prawdopodobnie jest najbardziej znanym członkiem. Chociaż każdy gracz ma własne zdanie na temat postaci DC Fortnite muszę dodać dalej, to dziwne, że Raven, Beast Boy, a teraz potencjalnie Starfire będą w uniwersum gry przed Robinem. Jeśli jednak plotki o Starfire się potwierdzą, a Fortnite wszechświat zyskuje kolejny Nastoletni Tytan bohater w niedalekiej przyszłości, możliwe, że Robin może nie być daleko w tyle. Jednakże, Fortnite fani prawdopodobnie będą musieli poczekać do września, aby dowiedzieć się, czy Starfire naprawdę pojawi się w grze.


Źródło: Xputer (przez Tom Henderson/Twitter)

Źródło : https://screenrant.com/fortnite-teen-titans-starfire-playable-soon-rumor-report/