Fortnite Play Your Way pozwala zdobywać darmowe łupy


Fortnite Play Your Way jest tutaj, aby upewnić się, że możesz się dobrze bawić, zdobyć trochę XP i zdobyć zabawne kosmetyki. Chociaż nie ma skórek Fortnite do odblokowania, możesz zdobyć wiele innych bitów w jednej z najlepszych gier Battle Royale, a wszystko, co musisz zrobić, to zagrać w tę grę.

Gry Play Your Way zawierają własne małe zadania, a każda z sześciu unikalnych gier ma własny kod wyspy, z którego możesz korzystać. Wydarzenia te są dobrą okazją, aby zobaczyć, jak imponujący jest tryb kreatywny Fortnite, ponieważ uważamy, że wyznacza on standard dla treści generowanych przez zabawę na całym świecie, chociaż byłoby miło, gdyby więcej osób miało możliwość publikowania swoich prac.

Warto też dążyć do nagród. Do zebrania są różne warianty deskorolki, specjalne opakowanie, tęczowy kilof młotkowy i kilka ekranów ładowania. To wszystko jest dość beztroskie, ale od dawna jest to ogromna część atrakcyjności Fortnite.

Możesz przeczytać cały wpis na blogu, wraz z kodami wysp, aby poznać wszystkie szczegóły, ale w skrócie jest to, że powinieneś wypróbować różne tryby i dobrze się bawić. To dobra okazja, aby odejść od standardowej mapy Fortnite, a także wydaje się, że schemat kolorów sprawia, że ​​całkiem dobrze pasuje do nadchodzącego wydarzenia Rainbow Royale.

Jeśli dopiero zaczynasz grać w Fortnite, zapoznaj się z naszymi wskazówkami i poradami dotyczącymi Fortnite, zanim utknąłeś w następnej sesji. Jeśli grasz w standardowym trybie gry, zapoznaj się również z naszymi wskazówkami dotyczącymi budowania Fortnite, ponieważ z pewnością pomogą ci zbliżyć się do zwycięstwa.Źródło : https://www.pcgamesn.com/fortnite/fortnite-play-your-way