Fortnite: Pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Fracture”…


Fortnite Rozdział 4, Sezon 1 jest tuż za rogiem. Teraz udostępniono pierwszy oficjalny zwiastun wydarzenia na żywo „Fracture”. Spójrzmy.

Fortnite Live-Event „Fracture”: mapa rozdziału 3 rozpadnie się… | © Epic Games

Wreszcie… Rozdział 4 jest tuż za rogiem, a my jesteśmy w ostatnich dniach rozdziału 3, sezonu 4. I wiesz, co się stanie. Mapa zostanie ponownie zniszczona, a my możemy zobaczyć na żywo, jak katastrofy i nieszczęścia spadną na wyspę.

Zgadza się. Na W sobotę 3 grudnia o 13:00 ET / 16:00 PT / 22:00 CET rozpocznie się wydarzenie na żywo „Fracture”, przestój wyniesie około 12 godzin. Ale warto, bo możemy spodziewać się nowej mapy.

Jeśli jesteś podekscytowany nowym wydarzeniem na żywo, musisz zobaczyć to: Pierwszy oficjalny zwiastun „Fracture” został wydany!

Zwiastun wydarzenia na żywo w Fortnite „Fracture”

Od kilku dni udostępniane są zajawki wydarzenia. Tam możesz zobaczyć postacie Fortnite robiące normalne rzeczy, takie jak bieganie lub sprzątanie domu. Ale nagle przestają…

Nie mogłeś jednak zobaczyć, co będzie dalej.

Ale teraz, tuż przed wydarzeniem na żywo, pojawił się oficjalny zwiastun „Fracture”. Na początku widać napis, który mówi Raj. W tle widać spokojne miejsca, takie jak Rave Cave i The Foundation Statue. Potem widzimy Drzewo Rzeczywistości, podczas gdy ekran wideo zaczyna pękać, a słowo Raj zamienia się w Pęknięcie.

Klip następnie szybko przełącza się między kilkoma scenami, aby pokazać Zero Point, potężne Chrome Tornado i kilka postaci Fortnite obserwujących, jak wszystko się rozpada. Jedno z chromowanych tornad przedstawia także The Harbinger, który wygląda na złoczyńcę wydarzenia na żywo.

Możemy więc spodziewać się wielkiego finału rozdziału 3 w wydarzeniu na żywo przed rozpoczęciem rozdziału 4. Już teraz jesteśmy podekscytowani.

Więcej Fortnite:

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło : https://earlygame.com/fortnite/official-live-event-trailer