Fortnite: pełna lista skórek Marvela


Teraz trudno to sobie przypomnieć, ale kiedyś był taki czas, kiedy nowicjusz Fortnite współpraca z Marvelem była mrzonką. Lata później, a teraz trudno sobie wyobrazić nowe skórki Marvela nie w Fortnite — te dwa filary popkultury są ze sobą ściśle powiązane.

Od wczesnych crossoverów Avengers po losowe wyglądy skórek, a nawet cały sezon poświęcony ich kultowym postaciom, Marvel jest obecnie tak spleciony, że trochę tej magii zostało utracone. Lista skórek Marvela, których nie ma w Fortnite, również staje się coraz krótsza, a wiele list życzeń bez wątpienia jest już zaznaczonych, aby postacie Marvela pojawiły się w Fortnite. Kto został?

Sprawdź poniżej wszystkie skórki Marvela w Fortnite, które będą aktualizowane w miarę ogłaszania nowej współpracy.

Skórki Fortnite Marvel

Oto wszystkie skórki Fortnite Marvel wydane do tej pory w grze:

Człowiek Mrówka
Czarna pantera
Czarna Wdowa (Avengers, Śnieżny Kombinezon)
Ostrze
Kabel
Kapitan Ameryka
Kapitan Marvel
Rzeź
Śmiałek
Ciemny feniks
Deadpool
Doktor Zagłada
Doktor Strange
Domino
Zagrywka
Gamora
Widmowy jeździec
Zielony Goblin
Groot
Sokole Oko
Iron Man (Tony Stark)
Kate Biskup
Loki
Mary Jane Watson
MJ
Mistyk
Nick Fury
Prowler
Psylocke
Łobuz
Shang-Chi
She-Hulk (Jennifer Walters)
Srebrny Surfer
Człowiek Pająk
Gwiezdny władca
Burza
Tyran
Thanosa
Thor
Jad (Eddie Brock)
Rosomak

Ekskluzywne postacie Battle Pass to kursywa. Skórki dla ekipy Fortnite są już dostępne czerwony.

Nie obejmuje to postaci takich jak Ravenpool, ponieważ są to zupełnie nowe postacie, które technicznie nie są Marvelem, ani postacie, które nie są „grywalne”, takie jak Rocket Racoon Back Bling.

Jaka była pierwsza skórka Marvela?

Pierwsze skórki Marvela dodane do Fortnite to Czarna Wdowa na 25 kwietnia 2019 r. w ramach crossovera Avengers w Rozdziale 1 – Sezonie 8. Star-Lord został również wydany w ramach wydarzenia pięć dni później, 30 kwietnia 2019 r.

Thanos był grywalną postacią w tym wydarzeniu, ale pojawił się w grze znacznie później jako skórka.

Ile zazwyczaj kosztują skórki Marvela?

Skórki Marvela w Fortnite zazwyczaj kosztują 1500 V-dolców za skórkę, co jest zgodne z kosztem skórek epickich.

Jednak Epic często sprzedaje również pakiety tych skórek Fortnite za ponad 2000 V-dolców, a czasami sprzedaje zestawy za więcej.

Kiedy skórki Marvela wracają do sklepu z przedmiotami?

Skórki Marvela od czasu do czasu wracają do sklepu z przedmiotami Fortnite, najprawdopodobniej wtedy, gdy ich postać jest w jakimś nowym serialu lub filmie, albo gdy jest jakaś rocznica do świętowania. Każda skórka Marvela, która znajduje się w Statku Przedmiotów, technicznie może zostać zwrócona w dowolnym momencie.

Jednak żadna skórka wydana w ramach przepustki bojowej danego sezonu nie zostanie wydana osobno do kupienia w sklepie z przedmiotami. Epic może jednak wydać inną wersję tej skórki, tak jak zrobili to w przeszłości z takimi postaciami jak Renegade Raider.

Warto pamiętać, że skórki Fortnite Crew (Loki) mogą być odsprzedawane w ramach subskrypcji, ale nie będą sprzedawane w ItemShopie.

Fortnite jest dostępne za darmo na PC w sklepie Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i Android.

WIĘCEJ FORTNITE: Fortnite: Czy możesz grać w trybie offline?

Niektóre relacje, które znajdziesz na Cultured Vultures, zawierają linki partnerskie, które zapewniają nam niewielkie prowizje na podstawie zakupów dokonanych podczas odwiedzania naszej strony. Relacjonujemy wiadomości o grach, recenzje filmów, zapasy i wiele więcej.Źródło : https://culturedvultures.com/fortnite-marvel-skins/