Fortnite Paradise Discord Quest Nagrody i wyzwania


Wraz z przybyciem Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Raj, Epic Games uruchomiło nową serię zadań społeczności. Paradise Discord Quest oferuje graczom sześć różnych zadań do wykonania i trzy specjalne nagrody w grze, które gracze mogą odblokować. Misja jest dostępna tylko do 2 października 2022 r., do godziny 17:59 czasu wschodniego, więc gracze powinni wskoczyć i wykonać swoje zadania tak szybko, jak to możliwe.

The Paradise Discord Quest w Fortnite różni się od innych zadań i wyzwań, które możesz znaleźć w darmowej grze Battle Royale. W przeciwieństwie do większości wyzwań i wydarzeń – w tym nadchodzącego Halloweenowego wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar –FortniteParadise Discord Quest wymaga od graczy połączenia konta poza normalną aplikacją.

Najpierw musisz dołączyć do urzędnika Fortnite Serwer Discord. Pełną ich listę można znaleźć w zapowiedzi wydarzenia Epic. Stamtąd gracze muszą przeczytać wiadomość z ogłoszeniem na kanale Paradise Discord Quest, a następnie kliknąć „start”, aby połączyć swoje konto Epic i rozpocząć.

Ukończenie zadania Discord w Fortnite Paradise zapewni graczom trzy nagrody w grze
Epickie gry

Gdy już znajdziesz się w niezgodzie i możesz dołączyć do zadania, czas zacząć rozmawiać o zadaniach. W Paradise Discord Quest dostępnych jest sześć głównych zadań (lub wyzwań, w zależności od tego, jak na nie spojrzysz). Oto wszystkie sześć zadań, które możesz wykonać:

  • Pomóż kolegom z drużyny z 10 eliminacjami.
  • Złap 15 ryb.
  • Przetrwaj piąty krąg burzy trzy razy.
  • Zadaj 3000 obrażeń przeciwnikom w trybie Battle Royale.
  • Wylecz się za 300 punktów zdrowia.
  • Miejsce w Top 10 w kolejkach Solo trzy razy.

Jeśli chcesz odblokować wszystkie trzy nagrody dostępne w Fortnite Paradise Discord Quest, musisz wykonać wszystkie sześć zadań. Po wykonaniu jednego zadania otrzymasz ikonę banera drzewa rzeczywistości z Chrome. Ukończenie trzech z sześciu zadań da ci ekran ładowania banana. I na koniec, ukończenie wszystkich sześciu zadań w Paradise Discord Quest nagrodzi Gracze Fortnite z Chrome Flow Wrap.

Podczas wykonywania zadania Paradise Discord będzie wymagało Fortnite graczy do zakładania kont stron trzecich, Discord jest obecnie powszechnie używany jako ogólne doświadczenie czatu. A ponieważ jest dostępny na urządzeniach mobilnych, nawet tych korzystających z Fortnite na iOS za pośrednictwem Nvidia Geforce Now może wziąć udział w zadaniu i zdobyć nowe nagrody.

Dodatkowo, jeśli szukasz więcej Fortnite Aby się martwić, jest mnóstwo innych wyzwań i zadań do wykonania w najnowszym sezonie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633623794f134cae88d4b4f5c850ce75&url=https%3A%2F%2Fwww.newsweek.com%2Ffortnite-paradise-discord-quest-rewards-challenges-1747715&c=13438167173748087858&mkt=fr-fr