Fortnite Paradise: Cryptic Teasers ujawniają szczegóły dotyczące sezonu 4


Co jest w sklepie? Fortnite Raj? Epic Games ciężko pracowało, wypuszczając tajemnicze zwiastuny w ramach przygotowań do rozdziału 3, sezonu 4. Żaden z trzech zwiastunów nie zawiera żadnej rozgrywki, ale wszystkie zawierają tę samą dziwną, metaliczną maź, która wyprzedza przyziemne sceny akcji na żywo. Po wycieku wideo zostało opublikowane na Fortnite Twittera również.

Kolejny teaser, zauważony na Fortnite TikTok zawiera tę samą metaliczną maź, która przejmuje prosty film ogrodniczy.

Podpis „Chrome pochłonie wszystko, Chrome będzie cały #FortniteParadise”, ten film sugeruje, że Fortnite Raj nawiąże do tematu tajemniczej substancji pokrywającej mapę. To dość powszechny motyw dla Fortnitejak Rozdział 2, Sezon 6 „Pierwotne biomy”, a nawet obecne sezony „Drzewo rzeczywistości” rozpościerające swoje korzenie na mapie.

Ten zwiastun, który wyciekł z telegramu FortniteNews, jest zgodny z tym samym formatem wpływów TikTok, co wcześniej.

Po przeciekach Epic Games opublikowało prostą stronę powitalną Fortnite Paradise, zawierającą nazwę sezonu i datę premiery, której towarzyszy przerażający, monotonny ton. Oczekuje się, że nadchodzący sezon przyjmie ciemniejszy obrót po stosunkowo chłodnych sezonach letnich.

ŹRÓDŁO: Epickie gry, FortniteWiadomości, Shiina na Twitterze

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631fe42bf4124f068b487c3be7c63cdd&url=https%3A%2F%2Fwww.keengamer.com%2Farticles%2Fnews%2Ffortnite-paradise-cryptic-teasers-reveal-details-about-season-4%2F&c=7769949559817313504&mkt=fr-fr