Fortnite otwiera skórki Scourge & Plague po raz pierwszy od czasu pandemii COVID


Skórki Scourge i Plague mają motywy Plague Doctor i zostały odłożone na półkę przez Epic Games przez kilka ostatnich lat, kiedy COVID-19 był najgorszy.

Sprzęt i stroje lekarzy zarazy są popularną estetyką w różnych kulturach od bardzo dawna, nawet do Fortnite włącznie. Jednak firma Epic Games miała dość rozsądku, aby przeczytać pokój i usunąć z gry związane z nimi skórki, gdy pandemia COVID-19 osiągnęła najgorsze szczyty. Teraz skórki Plagi i Plagi powróciły, po raz pierwszy od około 2020 roku.

Powrót skórek Plagi i Plagi odnotował niedawny raport Eurogamera. Skórki są premium, kosztują 1500 V-dolców za sztukę i obie są oparte na kultowym sprzęcie lekarskim z czasów szalejącej dżumy. Skórki zostały wydane w 2018 roku i sporadycznie pojawiały się i znikały ze sklepu. Jednak w 2020 roku, kiedy wybuchła pandemia COVID-19, firma Epic Games usunęła skórki ze sklepu w grze i ograniczyła popularnym twórcom treści prezentowanie skórek w sponsorowanych pakietach kosmetycznych. Styczeń 2020 był ostatnim razem, kiedy skórki zostały zaprezentowane.

Skórka Plagi Fortnite
Od stycznia 2020 r., kiedy pandemia COVID-19 uderzyła najmocniej, skórki Plagi i Plagi pojawiły się w Fortnite.
źródło: fortnite

COVID-19 nie zniknął. Z drugiej strony, ponieważ władze światowe poluzowały ograniczenia, nadal występują skoki zachorowań na COVID, które spowodowały przestoje nawet pod koniec 2022 r. Niektórzy pamiętają zaledwie kilka miesięcy temu, chińscy pracownicy w fabryce Foxconn produkującej iPhone’y i władze starli się o intensywne restrykcje COVID, które wstrzymywały produkcję w różnych fabrykach. Tesla została również dotknięta przestojami COVID w Szanghaju.

Niemniej jednak, dzięki szczepionkom w obiegu i różnym wysiłkom mającym na celu zmniejszenie wskaźników infekcji, ograniczenia na całym świecie zostały złagodzone, a wiele firm dążyło do powrotu do normalnej działalności. Dzięki temu wydaje się, że Epic Games nie ma nic przeciwko przywróceniu skórek Plagi i Plagi z powrotem do Fortnite. Bądź na bieżąco, ponieważ nadal śledzimy więcej wiadomości i aktualizacji Fortnite, takich jak zwrot 10 milionów dolarów z Fortnite Championship Series.

Starszy redaktor wiadomości

TJ Denzer to gracz i pisarz z pasją do gier, która zdominowała całe życie. Do listy Shacknews trafił pod koniec 2019 roku i od tego czasu został starszym redaktorem wiadomości. Pomiędzy relacjami z wiadomościami pomaga także w projektach związanych z transmisją na żywo, takich jak Indie-licious skupione na grach niezależnych, Shacknews Stimulus Games i Shacknews Dump. Możesz się z nim skontaktować pod adresem tj.denzer@shacknews.com, a także znaleźć go na Twitterze @JohnnyChugs.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c089f2683a410fba9d88e088e0d52d&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F133682%2Ffortnite-scourge-plague-covid-19-pandemic&c=14823096443471920068&mkt=fr-fr