„Fortnite” otrzymuje crossover Metalliki z emotką „Master Of Puppets”.


Fortnite gracze mają szansę użyć emotki „Master Of Puppets” Metalliki, aby ukłonić się Dziwniejsze rzeczy fandom postaci Eddiego.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Najlepsze gry kooperacyjne do grania ze znajomymi w 2022 roku

Wyglądało na to, że emotka zaginęła pośród wszystkich aktualizacji w rozdziale czwartym na początku tego miesiąca. Teraz niektórzy gracze udostępnili, że odblokowali emotkę i FornitOficjalne kanały społecznościowe również wskazywały użytkownikom na wiadomości.

Emotka nie zawiera skórek Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha, Kirka Hammetta i Roberta Trujillo z Metalliki. Zamiast tego używa się awatarów, którzy wykonują piosenkę w podmiejskiej scenerii.

Metallica cieszy się wielkim odrodzeniem swojego utworu z 1986 roku po tym, jak stanowił ścieżkę dźwiękową do kluczowej sceny w finale czwartego sezonu serialu Netflix.

Latem legendy metalu połączyły siły Dziwniejsze rzeczy aby to uczcić i wprowadzić na rynek nową linię towarów o tematyce Hellfire Club.

Eddie (grany przez Josepha Quinna) gra tę piosenkę na gitarze w Upside Down, aby odwrócić uwagę hordy demonicznych nietoperzy chroniących legowisko złowrogiego złoczyńcy Vecny (Jamie Campbell Bower).

Munson jest liderem Hellfire Club, a Lochy i smoki w Hawkins High, w skład której wchodzą także Mike Wheeler (Finn Wolfhard), Dustin Henderson (Gaten Matarazzo) i Lucas Sinclair (Caleb McLaughlin).

Członkowie mają swoje własne koszulki Hellfire Club, co zainspirowało Metallicę do stworzenia własnej wersji koszulki.

Emotka Władca marionetek włączona Fortnite kosztuje 500 V-dolców (około 3,25 £) i odtwarza tylko krótki fragment przeboju Metalliki. Jeśli jesteś pierwszym graczem, który aktywuje emotkę, zostaniesz przedstawiony jako gitarzysta i główny wokalista Hetfield.

Maksymalnie trzy inne osoby mogą dołączyć do minikoncertu, nawet jeśli nie kupiły emotki, przejmując perkusję, drugą gitarę i bas, aby skompletować zespół.

Jeden z użytkowników Reddita zwrócił również uwagę, że gracze powinni słuchać następujących utworów Metalliki: Lux Æterna, For Whom The Bell Tolls, Enter Sandman, Sad But True, Fuel, Battery, Damage, Inc., Blackened i Wherever I Wędrówka majowa.

Przeczytaj więcej o Fortnite Aktualizacje rozdziału czwartego tutaj.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639b36758da449249fd3018c496a3a1f&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-gets-metallica-crossover-with-master-of-puppets-emote-3367366&c=333591554809937997&mkt=fr-fr