Fortnite otrzyma w ten weekend trochę Power Leveling


Epic zwiększa PD i rozdaje kilof, aby zrekompensować grudniowe problemy z logowaniem

Jeśli miałeś problemy z zalogowaniem się Fortnite podczas niedawnych awarii możesz odebrać kilka gratisów w ten weekend. Epicki ogłosił kilka prezentów z podziękowaniami dla graczy, którzy mieli do czynienia Fortnite awarie serwerów, które nadejdą w piątek.

Dla tych, którzy to przegapili, Fortnite serwery miały kilka awarii w zeszłym miesiącu. Gracze nie mogli się zalogować, ponieważ firma Epic badała problemy ze stabilnością. W każdym przypadku serwery wróciły do ​​trybu online, a teraz… Fortnite programista chce nadrobić stracony czas.

To znaczy, Fortnite zorganizuje Power Leveling Weekend, który rozpocznie się 7 stycznia o godzinie 19:00 i potrwa do 10 stycznia o godzinie 7:00 czasu wschodniego. Te weekendy zwykle zwiększają twoje doświadczenie, więc jest to dobry czas, aby naprawdę rozdrabniać poziomy, aby zdobyć wszelkie nagrody, do których dążysz.

Ponadto każdy, kto zalogował się podczas Winterfestu, otrzyma nowy kilof Crescent Shroom, zanim trafi do Fortnite Sklep. Więc jeśli byłeś jednym z ludzi sfrustrowanych przestojem w zeszłym tygodniu, wydaje się, że możesz zacząć od piątku w nadgodzinach.

Ze wszystkimi Spider-Manem i Gears of War kosmetyki do wyrównania w ostatnim sezonie, weekend Power Leveling w Fortnite wydaje się, że to dobry czas, aby to wszystko zrobić. Nie jestem też do końca pewien, czym jest Crescent Shroom, ale tak czy inaczej, darmowy kilof to darmowy kilof.

Winterfest kończy się 6 stycznia o godzinie 9:00 czasu ET, więc jeśli chcesz zdobyć gratis, zaloguj się.

Źródło : https://www.destructoid.com/fortnite-power-leveling-free-shroom-pickaxe-january-2022/