Fortnite opóźnia premierę skórek Greefaga, LeBrona i Neymara


czy przyszedłeś dziś rano Fortnite nadzieję znaleźć Nowa skórka GrefgaPrawdopodobnie jesteś tak samo rozczarowany, jak wielu innych użytkowników, po obejrzeniu wczorajszej transmisji na żywo streamera i obietnicy Epic dotyczącej uruchomienia nowego zestawu gier w czwartek, 1 grudnia.

Nowa linia figurek zbiega się z premierą nowego zespołu Fortnite FC i obejmuje również LeBrona Jamesa, Neymara Jr., Khloe Kim i Spark Plug. które nie są istniejącymi stylami, ale mają w pełni spersonalizowane i konfigurowalne skórki w co najmniej 18 stylach (trzy różne typy: domowy, wyjazdowy i wyjazdowy; każdy w sześciu kolorach), każdy mecz ma inną liczbę, z wyjątkiem prawdopodobieństwa.

Jedyną obietnicą złożoną dzisiaj na czwartek, która w rzeczywistości nie była kłamstwem, była po prostu desynchronizacja pod względem harmonogramów różnych regionów. Cóż, podczas gdy wielu interpretowało, że sklep zostanie zaktualizowany zeszłej nocy, rzeczywistość jest taka, że ​​będziemy musieli poczekać kilka godzin, aby móc wejść w posiadanie którejkolwiek z tych skórek.

ponieważ będzie Piątek, 2 grudnia o godzinie 13:00 tec (Czas półwyspowy w Hiszpanii) Wtedy sklep jest ponownie aktualizowany i tym razem mamy cenne skórki. Od tego momentu, zarówno w Karolinie Północnej (gdzie znajduje się siedziba Epic Games), jak i na reszcie kontynentu amerykańskiego, czwartek, 1 grudnia, pozostanie obiecaną datą premiery tych skórek.

Drobne rozczarowanie, które zostanie szybko rozwiązane. Tyle tylko, że powinniśmy mieć trochę cierpliwości ze względu na różne strefy czasowe, które dzielą nas od tego, co wiele firm postrzega jako jeden dzień lub drugi. A ponieważ sklep jest zawsze aktualizowany z samego rana, europejska i azjatycka publiczność mogła łatwo się pomylić.

Źródło : https://nationworldnews.com/fortnite-delays-the-launch-of-greefag-lebron-and-neymar-skins/