Fortnite dołącza do olimpijskiej serii e-sportowej – bilety już dostępne!

Fortnite dołącza do olimpijskiej serii e-sportowej

Świat e-sportu wciąż osiąga nowe wyżyny, zniewalając miliony fanów na całym świecie. I teraz, Fortnite ma wejść na scenę podczas Olympic Esports Series. To przełomowe wydarzenie zapowiada się na ekscytujące połączenie gier i ducha olimpijskiego, tworząc ekscytujące wrażenia dla graczy i widzów.

Fortnite dołącza do wyzwania ISSF

Najnowszy dodatek do #OlympicEsportsSeries to wyzwanie International Shooting Sport Federation (ISSF) z udziałem Fortnite!

„FortniteStrzelectwo sportowe stało się częścią Olympic Esports Series, która obejmuje szereg różnorodnych sportów, takich jak łucznictwo (Tic Tac Bow), baseball (WBSC eBaseball™: Power Pros), sporty motorowe (Gran Turismo 7), żeglarstwo (Virtual Regatta ), taekwondo (Virtual Taekwondo), szachy (Chess.com), kolarstwo (Zwift), taniec sportowy (Just Dance) i tenis (Tennis Clash).”

Czas rozpoczęcia i harmonogram

The Fortnite Olympic Esports Series ma się rozpocząć 23 czerwca i zakończyć 25 czerwca. W zawodach wezmą udział najlepsi gracze z różnych regionów, walcząc o chwałę i szansę na zdobycie tytułu Fortnite Mistrz olimpijski. Wydarzenie będzie podzielone na różne etapy, w tym eliminacje, fazy grupowe i wielkie finały. Każdy krok będzie wypełniony intensywną akcją, podczas której gracze będą prezentować swoje umiejętności.

Bilety i widz

Olimpijskie finały e-sportu odbędą się w Singapurze i zostaną zorganizowane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl), międzynarodowe federacje (IF) oraz Epic Games. Dla fanów, którzy chcą doświadczyć Fortnite Olympic Esports Series na żywo, bilety będą dostępne online.

  • Oficjalny komunikat prasowy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) podaje, że bilety wstępu są dostępne już od około 7,50 USD.
  • Można kupić karnety trzydniowe za około 15,00 USD.

Dodatkowo w obiekcie znajdą się dedykowane strefy gier, w których fani będą mogli spróbować swoich sił Fortnite i inne popularne tytuły e-sportowe, pozwalając im zanurzyć się głębiej w świat gier opartych na rywalizacji. To okazja do interakcji z innymi entuzjastami, wzięcia udziału w meczach towarzyskich i poznania niektórych z ich ulubionych profesjonalnych graczy.

Więcej szczegółów można znaleźć w oficjalnym komunikacie prasowym MKOl.

Źródło: https://thenerdstash.com/fortnite-olympic-esports-series-start-time-tickets-more/.