Fortnite: ogłoszono wydarzenie o tematyce Halloween | Ruetir.com


W miarę zbliżania się Halloween kilka gier otrzyma dedykowane wydarzenia, które będą zawierać przedmioty i nie tylko, aby zadowolić najbardziej zapalonych graczy. Jednym z nich jest właśnie Fortnitetytuł battle royale Epickie gryktóra przygotowuje na powitanie graczy smakołykami i przerażeniem. Nazwane Fortnite: Koszmary, ta ostatnia będzie miała miejsce od dnia 18 października na wszystkich dostępnych platformach.

Ogłoszone za pośrednictwem zwiastuna na Twitterze wydarzenie o tematyce Halloween pozwoli graczom zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne i, prawie na pewno, będzie sklep całkowicie poświęcony Fortnite: Koszmarom Czar. Ponadto, analizując krótko klip wideo, można zobaczyć rodzaj wilkołaka, może będzie to jedna ze skórek dostępnych w Fortnite? W tej chwili nie wiemy. Tymczasem oto opis gry:

Eksploruj rozległe i zniszczalne środowiska, w których każda gra różni się od następnej. Połącz siły ze znajomymi, biegaj, wspinaj się i siej spustoszenie, aby osiągnąć Królewskie Zwycięstwo, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się budować w Fortnite Battle Royale, czy nie budować w konstrukcjach Fortnite Zero.

Odkryj coraz więcej sposobów, aby cieszyć się tysiącami gier stworzonych przez twórców: od przygód, przez role-playing, po wyzwania związane z przetrwaniem i nie tylko. Lub połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, aby odeprzeć hordy potworów w Ratowaniu Świata.Źródło : https://www.ruetir.com/2022/10/02/fortnite-halloween-themed-event-announced-ruetir-com/