Fortnite ogłasza nowy crossover Dragon Ball z Gohanem i Piccolo


Więcej postaci z Dragon Ball dołączy dziś do Goku i Vegety w Fortnite.


Fortnite miał kilka całkiem dużych crossoverów, odkąd zaczął współpracować z każdym i wszystkimi. Wszystko od Marvela po Wiedźmina. Opierając się wyłącznie na reakcjach fanów, współpraca z Dragon Ball może być największą współpracą Fortnite do tej pory. Dlatego oczywiste jest, że gra Battle Royale po raz drugi łączy siły z anime w ciągu niecałego roku.


Firma Epic Games wysłała fanów Dragon Ball grających w Fortnite do wirowania ogonem, tweetując obraz statku wraz z ujawnieniem, przez który gra przejdzie z Dragon Ball Super. Ty też nie musisz długo na to czekać. Druga współpraca między nimi rozpoczyna się dzisiaj i może być dostępna, zanim to przeczytasz.

WIDEO DNIA GRACZÓW

POWIĄZANE: Fortnite, przestańcie wypuszczać skórki, które chcę kupić

To będzie pierwszy raz, kiedy zostaną potwierdzone drobniejsze szczegóły crossovera, odkąd Epic ujawnił tylko poniższy obraz. Trochę pracy detektywistycznej i dużo eksploracji danych ujawniło część tego, co zostanie wciągnięte do The Loop z uniwersum Dragon Ball. Fani zauważyli czerwone symbole na odrzutowcu, które reprezentują armię czerwonej wstążki w Dragon Ball Super (dzięki, PCGamesN) i domyślili się, że Piccolo i Son Gohan będą jednymi z kolejnych postaci z serii dodanych do Fortnite.

Jak ujawniła społeczność zajmująca się eksploracją danych Fortnite, te domysły były trafne. Zarówno Piccolo, jak i Gohan zostaną dziś dodani do Fortnite, prawdopodobnie za pośrednictwem skórek, które można kupić w sklepie w grze. Shiina ujawniło również, że dostępne będą różne przedmioty kosmetyczne, w tym peleryna i turban Piccolo, a kontrowersyjna Kamehameha wydaje się być aktualizowana w ramach przygotowań do jej powrotu.

Ruch Dragon Ball był nieco kontrowersyjny, gdy został dodany w zeszłym roku, przez niektórych określany jako obezwładniony. Będzie pasować do rozdziału czwartego, ponieważ Epic nadal próbuje rozwiązać problemy z Młotem Fal Uderzeniowych, bieganiem przez płotki i ślizganiem się. Piccolo i Gohan dołączą do takich postaci jak Goku i Vegeta, gdy zostaną dodani później, nie wspominając już o Isaacu Clarke’u z Dead Space, który stał się częścią kanonu Fortnite, kiedy remake jego gry wystartował w zeszłym tygodniu.

DALEJ: Najważniejsze wiadomości o grach na 30 stycznia 2023 r

Źródło : https://www.thegamer.com/fortnite-new-dragon-ball-crossover-gohan-piccolo/