Fortnite ogłasza nową limitowaną edycję komiksu Batmana, dostępną 26 października


Po wydaniu pierwszej serii komiksów Fortnite x Batman na początku tego roku ogłoszono nowy komiks „Batman/Fortnite: Foundation”.

Nowy komiks będzie śledził historię Fundacji po tym, jak po raz ostatni był widziany pod koniec zwiastuna fabularnego rozdziału 2, sezonu 8. „Może pamiętasz Fundację na dnie oceanu, aktywującą się po długim śnie. Ale ten ocean nie należał do Wyspy. Fundacja znalazła się w porcie Gotham, a w Gotham wykrywa energię z Punktu Zerowego”.

Komiks „Batman/Fortnite: Foundation” będzie dostępny w sklepach od 26 października 2021 r., a każdy zakup będzie zawierał kod do wykorzystania na nowy strój „Batman, który się śmieje”.

Główna okładka komiksu (poprzez Epic Games)

Nowy strój „Batman, który się śmieje”, należący do nowego zestawu Dark Multiverse, będzie dostępny do kupienia w sklepie z przedmiotami 26 października o godzinie 20:00 ET.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Oprócz nowego stroju Batmana, nowy zestaw Dark Multiverse zawiera również plecak, lotnię, narzędzie do zbioru i ekran ładowania, a wraz z kodem do wykorzystania z komiksu dołączony jest plecak i ekran ładowania.

Ekran ładowania Dark Days (przez Epic Games)

Nowy komiks „Batman/Fortnite: Foundation” ma również dwie limitowane warianty okładek dla kolekcjonerów, z których jedna została stworzona przez dyrektora kreatywnego Epic Games, Donalda Mustarda.

Okładka wariantu Donalda Mustarda (przez Epic Games)
Okładka wariantu Alexa Garnera (przez Epic Games)

Kody nowego stroju Batmana, które można zdobyć wraz z nowym komiksem, wygasną 12 listopada 2025 roku.

Będziemy Cię informować na bieżąco, gdy pojawi się więcej informacji na temat komiksu i historii stojącej za Fundacją.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Fortnite i śledź nas na Twitterze przez klikając tutaj.

Source : https://fortnitenews.com/fortnite-announces-new-limited-edition-batman-comic-available-october-26/