Fortnite OG: Wskazówki dotyczące znalezienia Rękawicy Chwytaka w grze

Jak zdobyć rękawicę Grapple w Fortnite OG

Od czasu premiery Rozdziału 4 Sezonu 4, Rękawica Grapple stała się jednym z najpopularniejszych przedmiotów umożliwiających poruszanie się w Fortnite, obok sprzętu ODM i strzelanek Spider-verse Web. Szybko stał się ulubionym przedmiotem wśród graczy ze względu na brak opcji, jeśli chodzi o przedmioty umożliwiające mobilność.

Jednakże po zakończeniu Rozdziału 4 Sezonu 4, Rękawica Chwytaka wykazywała wady, które sprawiały, że nie nadawała się do użytku. Wielu myślało, że już nigdy nie będą mogli użyć Rękawicy Chwytaka. Jednak Epic Games ponownie wprowadziło go do Fortnite OG, bazując na mapie z Rozdziału 1 gry.

Trudność zdobycia Rękawicy Chwytaka

Rękawica Chwytaka jest niezwykle trudna do zdobycia. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, Fortnite OG nie ma NPC-ów. Dlatego można go zdobyć jedynie podczas losowego spotkania w szczelinie.

NPC pojawiali się w określonych lokalizacjach na mapie podczas każdego sezonu Fortnite. Jednak losowe postacie mogą pojawić się w dowolnym miejscu mapy, w sposób nieprzewidywalny. Spotkania te nazywane są przypadkowymi spotkaniami w szczelinie.

Pomimo braku NPC zaplanowanego na ten sezon, ostatnia aktualizacja dodała losowe spotkanie przez szczelinę w postaci NPC Agenta Anarchii, który może odrodzić się w dowolnym miejscu na mapie wraz ze skrzynką narzędziową zawierającą Rękawicę Chwytaka. To sprawia, że ​​bardzo trudno jest określić, kiedy i gdzie to spotkanie odbędzie się na mapie.

Źródło: gamingonphone.com