Fortnite odpowiada na skargi dotyczące ruchu w ramach Rozdziału 5

Nowe ruchy wprowadzone w rozdziale 5 Fortnite

Fortnite Rozdział 5 wprowadził nową mechanikę ruchu, która rozczarowała niektórych graczy, co doprowadziło do skarg. Twórcy przyznali się do obaw i wyjaśnili, że zmiany wprowadzono w celu poprawy grafiki i podejmowania strategicznych decyzji. Chociaż istnieje nadzieja na powrót starego ruchu, zachęca się graczy, aby przyzwyczaili się do nowej mechaniki i skupili się na ekscytujących funkcjach Rozdziału 5.

Niezadowolenie niektórych graczy

Fortnite Chapter 5 jest już w toku, ale pewne skargi i obawy dotyczące sposobu, w jaki zmienił się ruch w grze, spowodowały, że oficjalne konto na Twitterze wydało oświadczenie w sprawie aktualizacji. Po bardzo udanym ostatnim wydarzeniu Fortnite w poprzednim sezonie, rozdział 5 rozpoczął się źle dla niektórych graczy, którzy byli niezadowoleni ze sposobu, w jaki zaktualizowano to posunięcie.

Fortnite nabrało ostatnio imponującego tempa. Wydanie mapy OG Fortnite w zeszłym sezonie spowodowało, że gra pobiła rekordy graczy, a niezwykle udany sezon niedawno dobiegł końca niesamowitym koncertem Eminema zintegrowanym z grą, aby uczcić nadejście rozdziału 5. Jak dotąd rozdział ten został ukończony chwalony przez wielu graczy za nową, niesamowitą współpracę, która wprowadza Petera Griffina i Solid Snake do tego samego świata. Nowa przepustka bojowa i nowa mapa również uzyskały akceptację wielu graczy, ale problem z podejściem do ruchu w najnowszym rozdziale gry sprawił, że niektórzy gracze byli rozczarowani podczas rzeczywistej rozgrywki.

Oficjalne oświadczenie Fortnite

W oświadczeniu odniesiono się do obaw związanych ze zmianami w ruchu, a w tweecie wspomniano nawet, że przyzwyczajenie się twórców do nowej mechaniki ruchu zajęło trochę czasu. Bieganie, sprint i kucanie zostały spowolnione i stąd bierze się większość krytyki dotyczącej sztywności ruchu. Chociaż zespół Fortnite dał jasno do zrozumienia, że ​​wysłuchuje obaw fanów, ma też nadzieję, że gracze z czasem przyzwyczają się do zmiany.

Czas pokaże, czy Fortnite powróci do starego ruchu, ale w międzyczasie jest jeszcze mnóstwo dobrych rzeczy, na które warto czekać w pierwszym sezonie Rozdziału 5. Nie tylko powraca, ale wprowadzono wspinanie się po ścianach , i jest przynajmniej promyk nadziei, jeśli chodzi o aktualizację mechaniki ruchu w grze. Chociaż nie traci się nadziei na powrót starego ruchu w Fortnite, wygląda na to, że gracze niezadowoleni ze zmiany będą musieli się do tego przyzwyczaić nowy ruch.

źródło: Gamerant

Źródło: www.bing.com