Fortnite odpowiada na skargi dotyczące ruchu w ramach Rozdziału 5

Nowe skargi dotyczące zmiany mechaniki poruszania się w Fortnite

Od premiery Fortnite Chapter 5 wprowadzono nową mechanikę poruszania się, co nie podoba się niektórym graczom i wywołuje skargi. Twórcy uznali obawy graczy i wyjaśnili, że zmiany wprowadzono w celu poprawy oprawy wizualnej i podejmowania strategicznych decyzji. Chociaż istnieje nadzieja na powrót do starego sposobu poruszania się, zachęca się graczy, aby przyzwyczaili się do nowej mechaniki i skupili się na ekscytujących funkcjach rozdziału 5.

Burzliwe początki Fortnite Rozdział 5

Fortnite Rozdział 5 jest już w toku, ale niektóre skargi i obawy dotyczące zmian w ruchu w grze spowodowały, że oficjalne konto na Twitterze wydało oświadczenie w sprawie aktualizacji. Po finale poprzedniego sezonu, sezon 5 rozpoczyna się chaotycznie dla niektórych graczy niezadowolonych z aktualizacji gry.

Mile widziana zmiana, ale problemy z poruszaniem się

Fortnite bije ostatnio rekordy, ale problem z podejściem do ruchu w najnowszym rozdziale gry sprawił, że niektórzy gracze byli rozczarowani podczas samej rozgrywki. Główną skargą niektórych graczy jest to, że ogólny ruch postaci wydaje się bardzo sztywny w porównaniu do tego, co było kiedyś. Choć zespół Fortnite wyjaśnił, że wysłuchuje obaw fanów, ma też nadzieję, że gracze z czasem przyzwyczają się do zmian.

Nadzieja na powrót starego ruchu

Czas pokaże, czy Fortnite powróci do swojej starej mechaniki ruchu, ale w międzyczasie jest mnóstwo dobrych rzeczy, na które warto czekać w pierwszym sezonie Rozdziału 5. Nie tylko powraca walka, ale wprowadzono także wspinaczkę po ścianach. Choć nie tracimy nadziei na powrót starego ruchu do Fortnite, wydaje się, że gracze niezadowoleni ze zmiany będą musieli przyzwyczaić się do nowego sposobu poruszania się.

Źródło: gamerant.com