Fortnite: Odkryj nową skórkę Magneto i wyzwania, którym będziesz musiał sprostać!

Fortnite: Odkryj nową skórkę Magneto w grze

Fortnite w końcu wypuściło zupełnie nową skórkę Magneto, którą gracze mogą odblokować, wykonując wyzwania w grze. Było to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń związanych ze współpracą dla graczy pod koniec sezonu, a nowa rozpoczyna się w sierpniu, dając graczom kilka okazji. dodatkowe miesiące na zdobycie zupełnie nowych skórek.

Mieszane opinie na temat bieżącego sezonu Fortnite

Ostatnio Fortnite spotkał się z wieloma mieszanymi reakcjami na temat bieżącego sezonu, który jest porównywany do motywu MadMax i Fallouta. Ostatni sezon zmusił wielu graczy do pozostania w samochodach, aby wygrać, mimo że jest to sprzeczne z całym założeniem Battle Royale.

Oprócz ostatnich aktualizacji Fortnite do gry dodano także zupełnie nowy tryb, podobno podobny do klasycznych trybów gry. Gracze będą mogli cieszyć się znacznie mniejszą mapą, oddzieloną od stale zmieniających się normalnych trybów gra typu Battle Royale.

Ciesz się dodatkowymi nagrodami i zadaniami w Fortnite

Ponieważ do zdobycia skórek przepustki bojowej pozostało niewiele czasu, gracze będą chcieli także spróbować zdobyć nagrody dodatkowe i nagrody za zadania, które oferują graczom mnóstwo rzeczy do zrobienia, w tym nagrody za przeładowanie dostępne w nowym trybie gry.

Fortnite jest dostępny na Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Źródło: www.bing.com