Fortnite: Nowe zmiany w łupach na mapach i broni w sezonie 7

Fortnite OG Revival: powraca sezon 7

Ponowne pojawienie się 7. sezonu Fortnite OG jest jedną z kilku map z rozdziału 1, które widzimy w ramach skróconego sezonu i cotygodniowego harmonogramu odświeżania C4S5.

Miesięczny sezon rozpoczął się w 2018 r. rozdziałem 1 sezonu 5 i będzie kontynuowany w tym tygodniu, przywracając rozdział 1 sezony 7 i 8. Cotygodniowe aktualizacje tego sezonu będą obejmować drugą połowę sezonu 1, a aktualizacje w każdy czwartek ujawniają nowe broń i pojazdy z przeszłości.

Porozmawiajmy o wszystkim nowym (no cóż, znowu wszystkim starym i nowym) w aktualizacji Fortnite OG z trzeciego tygodnia.

Zmiany mapy Fortnite OG w aktualizacji sezonu 7

Mapa Fortnite w dalszym ciągu jest wzorowana na mapie z Rozdziału 1, tym razem w sezonach 7 i 8. W tym tygodniu nastąpi duża zmiana wraz z powrotem lokalizacji o nazwie Frostly Flights na południowy zachód wyspy. Jednak żadne inne lokalizacje z sezonu 7 nie powróciły.

Pula łupów z broni dla aktualizacji Fortnite OG w sezonie 7

W miarę jak Fortnite OG kontynuuje swój intensywny sezon, ujawniono trzeci zestaw broni dla Fortnite OG, rozdział 4, sezon 7.

Pistolet Flint-Knock, minigun, poczwórna wyrzutnia, pistolet bębnowy, taktyczny pistolet maszynowy i strzelba bojowa powracają teraz. Istnieje również zwrot wyposażenia, takiego jak pułapka z zatrutymi strzałkami, ponowne rozmieszczenie szybowca z przedmiotami, zakopany skarb i balony.

Co zostało odłożone na półkę w sezonie 7 Fortnite OG

Niestety, musimy także pożegnać się z niektórymi rodzajami broni i wyposażenia, które zostały usunięte z worka z łupami w sezonie 7. Niektóre z przedmiotów, które (ponownie) odłożono na półkę, obejmowały karabin snajperski powtarzalny, strzelbę dwulufową, lekką maszynę Broń, półautomatyczny karabin snajperski, sześciostrzałowiec, pistolet z tłumikiem i pistolet maszynowy z tłumikiem.

Pojazdy Fortnite OG w aktualizacji sezonu 7

Pojazdami sezonu 7, które wychodzą z ukrycia, są samoloty X-4 Stormwing i pirackie działa. Przed nowym rozdziałem minął dodatkowy tydzień na aktualizacje, więc będziemy musieli poczekać kolejny tydzień na powrót Ballersów.

Chcesz szybciej odblokować skórki z przepustki bojowej w tym sezonie? Możesz znaleźć lokalizacje gnomów, aby łatwo zdobyć XP.

Źródło: www.polygon.com