Fortnite: nowe zadania z Gwiezdnych Wojen, których nie można przegapić!

Od czasu premiery Fortnite kilkakrotnie świętował Gwiezdne Wojny, ale w niczym nie przypomina to najważniejszych uroczystości związanych z marką, które mają miejsce obecnie w grze. Po dodaniu nowych trybów gry pod koniec 2023 r. po raz pierwszy w grze bierze udział Star Quests Wars we wszystkich trybach gry jednocześnie.

Zadania z Lego Fortnite Star Wars

Zadania z Lego Fortnite są jednymi z najbardziej imponujących, a na czas trwania wydarzenia do istniejących światów Lego Fortnite dodano zupełnie nową wyspę Lego Star Wars. Oprócz zadań, które pomagają odkryć tę nową zawartość, istnieją cele dodatkowe, które zapewniają dodatkowe korzyści.

Zadania Star Wars odbywają się we wszystkich trybach gry, w tym w Fortnite Creative, Battle Royale, Rocket Racing, Lego Fortnite i Fortnite Festival. Jest wiele do zrobienia, ale ukończenie wszystkich zadań zapewni Ci mnóstwo PD i unikalne przedmioty kosmetyczne inspirowane Gwiezdnymi Wojnami.

Zadania Star Wars w trybie Battle Royale i Creative Islands

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń z Gwiezdnych Wojen, na wyspę powróciła specjalna broń i wrogowie. Zadania te są podzielone na różne sekcje, a w miarę postępu wydarzenia będą pojawiać się nowe.

Zadania z Gwiezdnych Wojen na Festiwalu Fortnite

Wraz z dodaniem treści z Gwiezdnych Wojen do Fortnite, słynna piosenka „Cantina Band” została zintegrowana z Festiwalem Fortnite. Oprócz standardowych zadań dwa dodatkowe cele pozwolą ci zdobyć nowy poziom Przepustki Bitewnej i nową gitarę.

Wyścigi rakietowe Zadania z Gwiezdnych Wojen

Chociaż w tym trybie zawartość Gwiezdnych Wojen była mniej priorytetowo traktowana, nadal istnieją zadania i przedmioty kosmetyczne do zdobycia. Podobnie jak w przypadku innych grup zadań, istnieją dwa cele dodatkowe umożliwiające uzyskanie dodatkowych nagród.

Źródło: www.thegamer.com